Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az az angol, lassú,...

Melyik az az angol, lassú, romantikus, gitáros dal, amit egy fiú kezd el énekelni, majd egy lány csatlakozik, és együtt is folytatják és a szövegéből részletekre emlékszem?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen kerestem szöveg alapján is, de egyik találat sem az volt, amit keresek: pl. egy rész belőle az, hogy "you love me, you love me, why on earth you love me" (vagy kb. vmi ilyesmi) meg utána még az is, hogy "baby you are the best part of me". Többször is hallottam már és mindig felhúzom magam a szövegén, hogy milyen önbizalomhiányt közvetít, amit most már teljes egészében meghallgatnék-elolvasnék... Hátha itt így ismerős valakinek, bárcsak megtalálnám...


Szerintem amúgy viszonylag új dal lehet, de lehet, hogy nem annyira új... jó, ez nem sokat segített, tudom, de hátha mégis... :)



2019. aug. 21. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Erre a zenere gondolsz??

2019. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

IGEN!!! Köszönöm!!! <3 <3 <3

Nem is gondoltam volna sem azt, hogy Ed Sheeran, sem azt, hogy ilyen hatékony tud lenni ez az oldal még ilyen kifacsart kérdéssel is! <3 :)

Úgyhogy köszönöm neked, kedves válaszoló, és köszönöm az egész gyakori kérdések oldal üzemeltetőinek és közösségének! :) <3 Milyen egyszerű nagy élményt okozni valakinek! :) :D

2019. aug. 22. 11:32
 3/3 A kérdező kommentje:

Más erre tévedő oldaltagok is pontozzák felfele a kedves válaszolót, akinek egyszerű boldoggá tevése nagyobb százalékos válaszarányt érdemel, mint amit most látok... ;) <3


A dal szövege pedig így, figyelmesen végighallgatva is bosszant, de ez már mindegy is ide, köszi az infót! :)

2019. aug. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!