Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » MSA elektroakusztikus gitár...

MSA elektroakusztikus gitár 30 ezer forintért?

Figyelt kérdés

[link]



Érdemes lenne megvenni? Igen olcsó, félek tőle eléggé.


Nézegettem még 50k környékén Cort-okat de arra már sajnálom a pénzt.


Mindenképp elektroakusztikus kellene a felvételek és effektek miatt, hogy könnyen a géphez tudjam kapcsolni.


Tudom, ennyi pénzért sokat nem várhat az ember.


Anno viszont voltak az Uniwell gitárok, emlékszem még 15k-ért vettem egy elektroakusztikust újan és kb. 3 évig kiszolgált, csak már nem kaphatók.


Hanyagoljam ezt az MSA-t, vagy valaki már próbálta és nem olyan rosszak?


2019. aug. 22. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a közelmúltban vásároltam egy balos MSA akusztikusat. nagyon nem jó. Nekem nem tetszik. Vegyél inkább használtam. Ha bármit is szeretnél vele kezdeni szánd rá a plusz 20 ezret. 50-ért használtam egész korrekt gitárokat lehet kapni. De az alatt használtan se feltétlen vennék. Talán ha nagyon olyan, de használtan is ki kell próbálni főleg. Meg úgy amúgy is mielőtt hangszert veszel. A Cort egész jó ezen az áron, de az Ibanez rg370(?vagy valami nagyobb számú, de nekem a 170 is tetszett)dx is nagyon jó szerintem, ennyiért néha ki lehet fogni. Vintage v100 is lehet ennyiért ha nagy szerencséd van. Szóval, szánd rá, ha csak teheted, és az MSA-kerüld el. És persze használtam vedd inkább, sokkal jobb csak próbáld ki előtte
2019. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi, hülye vagyok, elektroakusztikus, nem elektromos. Akkor azt hogy használt azt tartom, meg hogy 50-ért inkább. De az MSA szerintem akkor is kerülendő.
2019. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem. Még az is lehet hogy nagyon jó. Szóval én beleestem abba annak idején hogy rendeltem egy Hohner hw400-as mert az olcsóbbakban nem bíztam és bár ne úgy tettem volna. A Hohner pontatlan, görbe nyakkal, szakadt merevítőpálcával került hozzám újonan. Ezen kívül halk és élettelen hangja is volt. Evvel már így jártam mert tanuló hangszernek vettem, és amikor egy hangszerüzletben kipróbáltam egy ehhez hasonló de nevetségesen olcsó csillivilli gitárt leesett az állam mennyire jól szólt. Azt hiszem egy SX western volt talán. Szóval szerintem nézzed YouTube-on de inkább próbálgass hangszerüzletben.
2019. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!