Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Inkább együtt a Queent, és a...

Inkább együtt a Queent, és a tagjait, vagy pedig magát Freddie Mercuryt kedveleitek, szeretitek, példaképetek?

Figyelt kérdés

Mindenféle szempont, megfogalmazás és érvelés érdekelne

Emberi oldal, de a zene is lehet

Bohém Rapszódia szükségessége, Adam Lambert alkalmassága IS jöhet

Előre is nagyon köszönöm! 🙃



2019. aug. 28. 15:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
17%
Freddie búza
2019. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Szia, kedves #1-es! Köszönöm a válaszodat, de szerintem eltévedtél. Valószínűleg ezt kerested: https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kert

Remélem segítettem, szívesen! 😊

2019. aug. 28. 16:55
 3/40 anonim ***** válasza:
30%
Túlértékelt zenekar, és unalmas már hogy mindenki "fan"
2019. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Üdv Neked is, #2-es!

Az igaz, hogy a "fanok" fele nem is ismeri / szereti igazán a Queent, de kérlek máskor ne a követők alapján ítélj meg egy zenekart vagy énekest. Valamint ha teheted, legközelebb a kérdésre válaszolj.

Jó éjszakát! 😉

2019. aug. 28. 22:18
 5/40 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon szeretem Freddiet, szerintem iszonyú jó hangja van, semmilyen énekes nem tudja felülmúlni. A zenekarról amúgy nem sokat tudok.
2019. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
71%

Bár kedvelem a zenekart, de szerintem is túl van értékelve, és az a vicc az egészben, hogy az igazán jó, első 3 albumot meg lósz*r sem ismeri. A BoRhap egyébként a mainstreamnél is mainstreamebbé tette őket, de ez várható volt. Hogy szükséges-e, vagy sem? Nézőpont kérdése. Mondjuk ki ne szeretne még egy rakás pénzt a jó öreg Freddie sztoriból? Brian May és Roger Taylor is nyilván így gondolták.

Adam Lambert alkalmas mindenre, amire alkalmasnak kell lennie, ergo alkalmas, hogy Adam Labert legyen, és Adam Lambertként fellépjen a Queennel. De amugy sem láttam, hogy bármikor is Freddie Mercury klón akart volna lenni, tehát semmi kifogásom ellene. Jó hangú, karizmatikus előadónak tartom őt is.

2019. aug. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
én csak a zenéjüket szeretem
2019. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%

-Szerintem leginkább az együttesről beszélhetünk, aminek volt egy kiemelkedő frontembere. Bár kétségtelen, hogy nagy egyéniség volt Mercury, de a többiek is kellettek ahhoz, hogy ez az egész, így összeálljon.


-Miután nem vagyok zenész, nem tekintem példaképemnek.

Egyszerűen "csak" szeretem a zenéjüket.


-Adam Lambert egy kísérlet volt. Bizonyára az üzletet szerették volna továbbvinni.......feledhető próbálkozás volt, mert szerintem Mercury megismételhetetlen.

2019. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
34%

Egyiket sem, sőt ki nem állhatom, főleg az énekest. Nekem ripacs, Tavaszi szél ide vagy oda.

Mondjuk, azért magyarnak elég meredek lenne egy Farrokh Bulsara Afrikában született indiai, AIDSban meghalt valakit példaképnek tekinteni. Miért is tenné akárki, igazán.

Szerintem a zenekar is, az énekes is erősen túl volt is, van is értékelve, gondolom pont az énekes személyes problémái miatt.

2019. aug. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Miért gondolod azt,hogy túl volt/van értékelve? :)
2019. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!