Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen digitális zongorát vegyek?

David100012 kérdése:

Milyen digitális zongorát vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve a zongorák szerelmese vagyok! Nagyon szeretek játszani és új dolgokat tanulni. Jelenleg egy pianinóm van, amit, majdnem minden nap használnok ha időm engedi. Na és igen vannak olyan napok amikor nem az idővel van a baj hanem azzal, hogy kik vannak itthon... Sajnos elég hangos és bizonyára zavaró lehet a körülöttem élőknek ha éppen tanulok valamit.. És a legrosszabb az egészben, hogy éjszaka jön rám a jatszhatnék amikor mindenki alszik a házban.. Sajnos érzem, hogy így lassú a fejlődésem és a kedvemet is elveszi az, ha nem bírok játszani akkor amikor érzem magamban a tanulási vágyat.. Nézegetek digitális zongorák bemutatását és olvasok véleményeket róluk. Ki is néztem egy Roland FP-30-as típust. Személy szerint nagyon tetszik külsőleg és belsőleg is egyaránt. Valaki aki esetleg hasonló cipőben járt, tudna tanácsokat adni? Vásárláskor mit nézzek? Meg egyáltalán meg éri-e ilyen típust vásárolni? Köszönöm előre is a válaszokat! ( Helyes írásért elnézést, telefonról vagyok 😀)

2019. szept. 11. 11:40
 1/1 anonim válasza:
Az FP-30 (ár)kategóriája legjobbja. Ne add alább!
2019. okt. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!