Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van itt a gyk-n olyan...

Miért van itt a gyk-n olyan sok ember, aki utálja ezeket a hírességeket/előadókat?

Figyelt kérdés

Pl ezek(én pont szeretem őket):

Giajjeno

Missh

Hiro

HRflow



Nekem ők a kedvenceim, és felettébb fura, h itt a többség rókázik tőlük; míg mások meg halálra istenítik őket, meg piros szíveket küldenek, meg szmájlikat!

Meg ecsetelik néhányan, h trash meg leblamálják; míg mások imádják meg mételyezik őket!

Normális válaszokat várok



2019. szept. 12. 10:09
 1/8 A kérdező kommentje:

Giajjeno: [link]

HRflow: [link]

Hiro: [link]

Missh: [link]

2019. szept. 12. 10:13
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek pl szerintem és ismerőseim szerint szuperjó. A karma meg nemrég vált híressé.



Miért van, h olyan sokan utálják őket? Még a nyolcvanas nagyanyám is kedveli ezeket. Meg a családomba mindenki.

2019. szept. 12. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik ez a véleményük. Nem tetszik. Ennyi. Nem kell ezen meglepődni, nem vagyunk ugyanolyanok.
2019. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt másoknak lehet más a véleményük, ezt kénytelen vagy elfogadni. Másrészt az emberek olyanok, hogy a negatív dolgot hamarabb leírják, mint a pozitívat. Egy anonim oldalon pedig következmények nélkül megsérthetsz bárkit, a személyes kontaktus hiánya miatt nem is érzel sok megbánást. Ezen az oldalon pedig sokan azért vannak itt direkt, hogy a napi feszültséget levezessék, ami provokálással megy a legjobban.
2019. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Azt meg lehet érteni hogy valakinek nem tetszik, azt viszont már nem ahogyan ezt kifejezik. Nekem ha valami nem tetszik nem állok le ilyen-olyan "kedves" kommenteket írogatni hanem egyszerűen tovább görgetek. Egyébként én ezek közül mindegyiket szeretem!
2019. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Több oka is lehet:

Én pl azért nem szeretem őket, mert minden második hülyegyerek ilyeneket bömböltet a jbl-jén. Amúgy se tetszene, de azért jobban elismerném őket.


A rap műfajt se szereti mindenki, tőlem például teljesen idegen ez a gucci-ferrari-soklóvémvanmegfulloscsajom stílus.

(tudom, vannak értelmes előadók ebben a műfajban is, csak a mai divatosak nem éppen azok)


A rap-kedvelők közül se szeretheti őket mindenki, mert ha ilyen divatfiúk tolnak ilyeneket, az nem áll túl jól nekik. Egy fekete srác a sötét New-York-i utcán talán jobban át tudja adni a hip-hop lényegét. (legalábbis én a laikus fejemmel ezt gondolom a stílusról).

2019. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ment a zöld pacsi, mert mindenki jókat írt, senki se volt lekezelő... Jófejek voltatok.


Kedves Négyes! Én se szeretem a JBL- vagy bármilyen vezeték nélküli hangszórókat, mert ha végimegy egy ember az utcán ilyen hangos hangszóróval, és én éjféltájba v hajnalba erre kelek fel....... Fúúúúúú, fel tudja ba.......zni 200-ra a vérnyomásom! Nem bánom, hallgassa, de ne 1.000 decibellel már, könyörgöm! Miért kell csutkahangon tolni??? Feltűnési viszketegség v nemtom mi, de miért kell Pestnek is azt hallgatnia, amit egy vidéki nyomat?



Én inkább fülhallgatón hallgatom őket a mobiltelefonomról, azt legalább más nem hallja, csak én; legalább nem vitázik így velem senki!

2019. szept. 14. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Sosem halottam őket.

Nem utálom egyiket sem. Ezek számomra senkik.

2019. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!