Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek azokról, akik Majkát meg Curtis-t meg ilyesmi előadókat hallgatnak?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, számomra egy olyan ember se rémlik, aki ilyen zenéket hallgatott volna, és az értelmiségi réteget képviselte. Tipikusan az a proli réteg jut eszembe róla, akik feltűnő logós (hamis) Nike melegítőnadrágban feszítenek a lakótelep közepén, vagy a városban egy szakadt huszonéves BMW-ből köpködik ki a szotyihéjat a lámpánál és hangosan bömböltetik ezeket a kiváló zeneszámokat

2019. szept. 15. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nincs rám erőltetve, nem vagyok kénytelen hallgatni mástól itthon, vagy a buszon, addig mindenki azt hallgat, amit akar. Ha itthon hallgatnák, akkor adok fülhallgatót, ha nyilvános helyen, akkor pedig én dugok fülhallgatót a fülembe. Mást nem tehetek az ügy érdekében.
2019. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van ilyen ismerősöm és nem Nike-ban feszítve bömbölteti a zenét az utcán.:) Ahogyan metál rajongó diplomata ismerősöm is van.
2019. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Ő dolguk, nem érdekel más mit hallgat. Amúgy is megszoktam hogy manapság az igénytelen zenék a menők.
2019. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nincs min csodálkozni: zene a sutyerákoknak a sutyerákoktól.
2019. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
83%

Hagyjuk màr hogy csak a prolik hallgatjàk.

Azért van több 10 milliós nézettsége,nyilvàn nem.

Mindenkinek màs az ìzlése,aminek semmi köze a szàrmazàshoz,iskolai végzettséghez.

Attól hogy valaki okos,vagy gazdag,lehet suttyó.

Isten előtt mindneki egyforma! Lehet,hogy többnek hiszed magad de ugyanolyan halandó ember vagy,mint a prolik!!!

Azt meg plàne nem Te döntöd el,hogy ki-mit hallgat!

2019. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem érdekel. Nyugodtan hallgassák, csak nekem ne kelljen. Egyszer pont Siófokon voltunk amikor ott fellépett, amikor meghallottam és azonosítottam a távolból, hogy ki ez, berohantam a szállodába.
2019. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!