Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Indián zenészek CD-jét hol...

Indián zenészek CD-jét hol tudom beszerezni? Infó valakitől?

Figyelt kérdés
Ki tud erről valamit. Nekem régóta teszik amit csinálnak és amilyen muzsikát nyomnak :) A táncuk is nagyon komoly meg az indián cuccuk is. Jó a ritmusérzékük, mozgásuk. Lehet e valahol indián zenekartól rendelni cd-t? Vagy csak közvetlen tőlük lehet megvenni és szerencse kell hozzá, hogy pont akkor, pont ott legyél ahol ők éppen zenélnek? Ki tud ebben segíteni?

2019. szept. 16. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz a törszfőnökkel el kell szívni a békepipát! :)

Egyébként interneten beírod, biztos fogsz találni.

2019. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kerestem interneted, de nincs, ezért tettem fel ezt a kérdést. :) Barátpipára szerintem nincs ehhez szükség, de akkor senki nem tudja a választ szerintem.
2019. szept. 16. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Fb-on én az ő oldalukat like-oltam be:

Leo Rojas

Wayra Ñan - Путь ветра


Keress rájuk, plusz Google-on, főleg youtube-on. De szerintem youtube-ról simán le lehet tölteni a zenéjüket.

2019. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg van-e valami netes oldaluk (facebook, youtube, insta stb.) ott biztos linkelnek oldalt, ahol meg lehet venni.
2019. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm az fb-n rákeresek. A yt-on már szinte az összes videot leszedtem, de azért valljuk be az nem olyan minőség, mint egy studiós felvétel. A háttérzajok nagyon zavaróak, gyerek sikítozás, beleköhögés, emberi, jármű hangok, nem az igazi úgy, jó volna cd tőlük. Azt tudom, hogy akik így utcákon zenélgetnek kis költségvetésből kívánják összehozni a dolgokat, nincs pénzük reklámra, meg lemez kiadásokra sem úgy, mint egy gazdagabb együttesnek. Pedig nagyon jó volna, ha egy kis figyelmet szentelne a média rájuk, mert az indián zene nagyon egyedi és nem drogos zene,meg ne idétlen. Szerintem simán be lehetne indítani a katrierüket, 1, 2 tv-s meghívással, sokan megszeretnék őket. Az utcán így hogy az emberek rohannak, nincs idejük megállni, meg tele vannak a fejek gondolattal, lehet sokaknak el sem jut a zene amit az utcán nyomatnak ritkán, mert most már az utcai zenészeket is meg akarják adóztatni... :/
2019. szept. 17. 07:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért, kicsit fáradt vagyok :D
2019. szept. 17. 07:02
 7/8 anonim válasza:
2019. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ahol zenélnek.Budapesten a Városligetben sokat láttam őket.Ha jobb az idő ott is megpróbálhatod.
2020. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!