Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az Idolshop-...

Mi a véleményetek az Idolshop-ról? (kpop cuccokat lehet kapni náluk)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék Kpop albumokat rendelni és láttam az Idolshopot, ami egy magyar webshop, ahol egész sok albumot lehet kapni. Igaz, drágábbak az albumok alapból, de ha koreaból rendelek az is kb ugyanannyira jön ki szállítási díjjal és a szállítási idő is kb ugyanannyi. Ebayről meg nem nagyon merek rendelni mert ki tudja hogy eredetiek e, plusz az idolshopnal van utánvétes fizetés is. Van valaki aki rendelt már tőlük, mi a véleményetek?

A válaszokat előre is köszii! 🙂



2019. szept. 25. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Az idolshop lehúzás. Ebayről, aliról rendelt cuccost kétszeres áron árulják.

Albumot nem tudnak hamisítani. Bontatlant, koreai eladótól kell rendelni és kapsz egy full eredeti, vadonatúj albumot. Vagy ott az Amazon, azt hiszem innen hivatalosan is tudsz előrendelni.

2019. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Oh istenem, gyanitom egy masik ehhez hasonlo kerdesnel is te hoztad fel ezt a sok kulfoldi online szart.

Kicsim, csak egy kerdesem lenne hozzad. Honnan veszed, hogy Ebayrol rendelik be a termekeiket? Kerlek szepen reszletesen magyarazd meg nekem.

(Kedves kerdezo, szerintem nyugodtan rendelj az Idolshoprol, kezdjuk ott hogy MAGYAR CEG TEHAT NEM KELL HONAPOKAT VARNOD A TERMEKEKRE, valamint tenyleg megbizhato, legalabbis nekem a BTS es Ateez albumommal kapcsolatban csak jo tapasztalatom volt. :))

2019. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is csak ajánlani tudom őket én fülbevalót rendeltem. Nagyob segítőkészek voltak minden problémát meg tudtunk velük beszélni.
2019. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Albumok terén én vagy a facethemusic.hu-t, vagy a media marktot ajánlanám. Mindkettőtől rendeltem már, igaz a facethemusic-nál a szállítás drágább.:)
2019. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a WINNER-We vol.2 albumot rendeltem tőlük, hibátlan állapotban megérkezett, de több, mint egy hónapot vártam rá :/
2019. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs az Idolshoppal szerintem megbízható
2021. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!