Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki le tudná írni ennek a...

Valaki le tudná írni ennek a dalnak az akkordjait?

Figyelt kérdés

Bagossy - Van egy ház


Nagyon köszi, ha valaki megcsinálja! :-)



2019. okt. 1. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem mondom, hogy ez ennek a dalnak az akkordjai, de az ének dallama kijön rá, és ahogy én játszom, sokkal jobb mint az eredeti. Ezt azért mondom mert szerény vagyok. Ja nem, azért, mert gitárral akkordozva minden sokkal jobb:


(C) Rám talált annyi sok szép (G) év, szemben ülve, emlék (Am) rég. Játszadoztunk mezte (G) len.

(C) 2007 most az (G) év, ha nem látnád, el nem hin (Am) néd, hogy az idő oly' szemte (G) len.

A távol (Am) ból a hóes (F) és, szeret (Am) ném, elvihet (F) nél (G).

Van egy (C) ház, szép tető tágas tér, zöld me (Am) ző. A képzelet, mi benned nő az én vi (F) lá (G) gom.

2019. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Indítsd el a lejátszást, hallod a dalt és látod az akkordokat. Van pillanat-állj is.

[link]

2019. okt. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még ezzel a programmal semmit nem sikerült normálisan leszednem.
2019. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem? Talán nem tölti be?

Nekem felül van egy reklámvideó, azt figyelmen kívül hagyom és lejjebb ott a dal, a szöveg, az ütemek, az akkordjai, még a lefogás is megjelenik.

Rányomsz a háromszög alakú lejátszógombra és hallod a dalt. látod az aktuális akkordokat, teljesen egyszerű.

2019. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tetszettek az akkordok és a váltások. A zene hangjaihoz keres gitárhangokat, nem az ének dallamához gitáralapot. Biztos van akinél ez működik, meg olyan is van hogy bizonyos dalokhoz tökéletes, de amit nem tudtam leszedni magamtól, ahhoz nekem ez sem volt segítség sajnos.
2019. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!