Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár oktató könyvek?

Gitár oktató könyvek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 2 éve tanulok gitározni és azt szeretném kérdezni, hogy ajánlotok jó gitárt oktató oldalakat/videósokat/esetleg könyveket? Segítségeteket előre köszönöm! :)

2019. okt. 5. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy-Mosóczi mind az 5 Gitáriskoláját tudom ajánlani! :)
2019. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Hogyan tanulsz? Hol tanulsz? Érthető ez úgy, hogy két éve megvan a hangszer és pengeted, ha eszedbe jut? Ha valóban tanulnál, ez a kérdés nem születhetett volna meg.


Az internet tele van ingyenesen használható, vagy anyagiak ellenében megvásárolható anyagokkal. Ha annyi fáradságot nem veszel, hogy ennek utánajárj, nem tanulsz, csak nyavalyogsz!


Persze azzal sincs semmi baj, ha neked elég, amit most tudsz. Senki nem kérhet számon rajtad semmit, hiszen ez csak hobbid.

2019. okt. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Muszty-Dobay-könyvek megvoltak? Nézd meg a honlapjukat is, ott is van egy csomó ötlet, hogy hogyan tovább.
2019. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 3. válaszoló igen megnéztem. Jónak tűnnek. :)
2019. okt. 6. 13:56
 5/5 Waff ***** válasza:
Még egy pont a Muszty-Dobay mellett. Én is ajánlom...
2019. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!