Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok ajánlani Yamaha digitál...

Tudtok ajánlani Yamaha digitális zongorát?

Figyelt kérdés
Már elég régóta játszok és egy komolyabbra gondoltam de még megfizethető áron. Tudnátok ajánlani, vagy esetleg tapasztalatokat mondani?
2019. okt. 5. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a CLP sorozatot tudom ajánlani, onnan tudsz válogatni az alapján, hogy mennyit szeretnél/tudnál rászánni. Nekem egy CLP-635-ösöm van már lassan két éve, és nagyon szeretem. Kellően (talán túlságosan is) nehéz billentésű, egész sok lehetőséget ad a hangzás személyre szabásában (CFX és Bösendorfer a két fő zongora hangszín, utóbbinak szerintem kifejezetten szép hangfekvése van), ezen túl lehet finomhangolni az apró részleteket is, ami elég hasznos. Azt hiszem az eggyel drágább 645-östől vannak fából készült billentyűk, amik sokat számíthatnak, de a 635-ös is teljesen korrekt. Ha tényleg komolyabbra gondoltál, szerintem ezeket érdemes nézegetni a 625-östől kezdve, az én tapasztalataim alapján jó vételnek bizonyultak, plusz az sem lényegtelen, hogy nem úgy néznek ki, mint egy űrhajó műszerfala, hanem letisztultak és elegánsak :D
2019. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az infot
2019. okt. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!