Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az oka annak hogy a mai...

Mi az oka annak hogy a mai slágerek általában igénytelen zenék?

Figyelt kérdés
Ed Sheeran, Lady Gaga, Justin Bieber, stb... Tehetséges énekesek/előadók de évről évre csak szemetet adnak ki (gondolom a producer hatására vagy ők lusták ahhoz, hogy valami izgalmasabb zenét csináljanak), ami semmit sem ad számomra. Mégis miért kattan rá a tömeg?

2019. okt. 24. 14:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Erre van igény.
2019. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
A régi slágerek kilencven százaléka is az igénytelen, primitív tömegeknek készült, nincs itt semmi újdonság.
2019. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de Es Sheerant összehasonlítani Gagával és Bieberrel...sztem ez elég erős. Attól még, hogy NEKED nem tetszik, nem lesz igénytelen. Szerintem meg ennyi erővel a metál igénytelen, mert fujj, csak hörgés, nekem nem jön be.

Mellesleg mindig divat fikázni az adott kor slágereit. A Backstreet Boys, Beyonce, Wannabe, Britney Spears is kapott ugyanilyen fikázást.

2019. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én nem stílusokról beszéltem. Köszi a választ, de azt légyszi a kérdésre válaszolj és írd le, hogy miért jó szerinted Ed Sheeran slágerek? Miért minőségi számodra?
2019. okt. 24. 15:25
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de miért én magyarázkodjak? (Bár egyébként azért, mert van mondanivalójuk, szép a zene is és nem playbackből, tuc-tucból vannak megkreálva meg Sheeran élőben is tud énekelni, vannak sztárok, akik nagy csalódások voltak élőben a stúdiós hangjukhoz képest. Ennyi elég?)

Talán előbb neked kéne, aki fikázni kezdte ugyanúgy mindenféle kézzelfogható indok nélkül.

2019. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Húhh.. jó, most megnyugodtam, hogy nem csak én érzem őket ilyeneknek! Mármint rossznak és igénytelennek nem mondanám, inkább ízlés dolga, de nekem például abszolút nem jönnek be ezek a mai zenék! Fiatal vagyok (32), de szerintem 1957 és 2013 között készültek a legjobb zenék a világon, viszont az utóbbi 6 évben csak pár elszórt morzsa, ami tényleg jó (Apuveddmeg, Despacito, Mindenki táncol), de azon kívül semmi, a popzene is kezd kissé monoton lenni, sehol egy fülbemászó dallam! :( Youtube-on persze azt hallgatok, amit akarok, és a Retro Rádió is igazi kikapcsolódás, de például bent a cégnél amikor hébe-hóba hallom, hogy megy a Rádió 1, nekem olyan unalmasak ezek a "mai slágerek"!

Hogy ezekre miért kattan rá a tömeg, azt én sem tudom! :/

2019. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
44%

A modern talking,michel jackson,bonney m,kft,omega,kozsó,rgo, szerű zenekarok,zenészek csak a 80-as évekig voltak.

Ma meg lilg,nótár mari,ed shiren,meg nevenincs,egyszámos fostalicska bandák,"zenészek„ terrorizálják a jóizlést.

2019. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

#7


Remélem azzal tisztában vagy, hogy a Modern Talking, Boney M, Kozsó a legtökéletesebb megtestesítői a degenerált gagyipopnak.


Amennyiben irónia volt, akkor elnézést kérek, mert ezen az oldalon ma már nem könnyű eldönteni, mit gondol valaki komolyan és mit nem.

2019. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Korábbról ilyen vagy ehhez hasonló kérdések voltak, talán valamelyikben ott van a neked tetsző válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__10128025-mi..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__10128639-a-..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__10007006-te..

Egyébként van pár banda a mai mainstreamben is, akik nem trash zenéket gyártanak. Csak nem Bieber, Grande és társaik között kell keresni őket.

2019. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

A sláger attól sláger, hogy sokan hallják sokszor. Jó esetben maguktól is meghallgatják. De addig rengetegszer az agyukba kell tolni, főleg rádiókban, zenei tv csatornákon, na meg a youtube beajánlásaiban. A régi slágerekkel ez megvolt, a mostaniak folyamatban vannak. Rádiózz többet és engedj a youtubenak, s megszépül az életed, trallala...


Hohohó! Ne bagatellizáljuk el, ez az iparág jó ideje a sulykolásra épít.

2019. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!