Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe annak a zenének,...

KmsRys kérdése:

Mi a címe annak a zenének, ami olyan, mint az Omega - Gyöngyhajú lány, de a szövege nem magyarul van?

Figyelt kérdés

Egy szerbiai rádiót hallgattam, (Szegeden voltam, de ott is fogja a rádió).


Olyan délelőtt 9 után valamikor lehetett az "RTV RNS1" nevű, 99.3 MHz frekvenciájú szerb rádióban az a zene. Mobilon hallgattam az FM rádióval, de az utcazaj miatt nem tudtam megállapítani, hogy a szöveg szerbül, angolul, vagy más nyelven van-e. Maga a zene + dallam megegyezik az Omega - Gyöngyhajú lány c. zenével, de nem magyar volt a szöveg, ebben biztos vagyok.



2019. nov. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem angol volt a dal?


Mert akkor a Scorpions - White Dove című dala lesz az.


[link]

2019. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem ez volt az, csak az utcazaj miatt nem tudtam megállapítani a dal nyelvét :D
2019. nov. 6. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont ha szerb nyelven hangzott el a dal, akkor a Griva együttes Devojka biserne kose című dala lehetett (aminek magyar nyelven, eredetiben ugyebár az a címe, hogy Gyöngyhajú lány). Az együttes 1982-ben alakult Újvidéken, az akkori Jugoszláviában. Mivel az újvidéki rádió adásában hallottad a dalt, nagy eséllyel lehetséges, hogy azt a verziót hallhattad.
2019. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez volt az! Köszönöm! Már emlékszem, hogy ez volt a hangszerelés. Szóval nem hiába voltam bizonytalan a másik zenében :D Végre megvan! :D
2019. nov. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!