Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kolléganőm nagy rocker és...

Kolléganőm nagy rocker és nemsokára lesz a 30. születésnapja. Szereti a halálfejes fekete cuccokat és közösen vennénk neki valamit. Mit lehetne venni és hol?

Figyelt kérdés

Jön a hideg és gondoltam egy durva halálfejes pizsamára meg egy halálfejes bögre, mert kávézni is szeret.

Jó lehet vagy egy rocker csaj mást szeretne?


2019. nov. 10. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a rockpincéből nézelodnék a helyetekben. Melyik zenekarokat szereti? Attól is függ
2019. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Valahogy utána kellene járnunk. Most is valakitől egy sima fekete halálfej mintás táskát kapott.

Ha nem tudjuk kideríteni vagy mondjuk kiderítjük, de semmi jó cuccot nem találunk akkor jó lehet az amit leírtam?

2019. nov. 10. 16:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy egy ágynemű garnitúra ami még eszembe jutott.
2019. nov. 10. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A pizsi vagy az ágynemű jó ötlet, csak tudni kéne hogy használ e ilyesmit, meg hogy mekkora a takarója, párnája stb. A bögre jópofa, de ne halálfejes legyen mert szerintem olyan cuccokból van már neki ezer. Rockpincében tényleg érdemes körülnézni. Ha dohányzik lehet pl cigitárca is, ha sminkel akkor neszesszer, vannak lehetőségek. :)
2019. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lőnék neki unikornisos pizsit, olyanja még lehet nincs.
2019. nov. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!