Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgat még valaki 2000...

Hallgat még valaki 2000 körüli rock zenét?

Figyelt kérdés

Ilyesmi bandákra gondolok: Korn, Limp Bizkit, Papa Roach, Linkin Park, Puddle Of Mudd, Depeche Mode, Foo Fighters..


Bandákat akár kedvenc számokat, kort és nemet is írjatok. Köszi! :)


34N



2019. nov. 11. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk a Depeche Modnak semmi köze a rockohoz (bár az ag egyetlen szintipop amit elhallgatok), de pl a Foo Fighters egyik kedvenc zenekarom. A Linkin Parkot is nagyon szeretem.
2019. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, még annyira nem ástam bele magam a témába, de valóban a DM az szintipop együttes. Viszont nem írtál kort és nemet. :)
2019. nov. 11. 23:20
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

A felsorolt bandákból, csak a Linkin Parkot szeretem és hallgatom igazán, de őket nagyon a többieknek max egy-két számát szeretem vagy még annyit se.

Amúgy meg akiket még szeretek az a Three Days Grace (nem a mostani), a Linkin Parkhoz köthető egyéb bandák (Fort Minor, Dead By Sunrise, Grey Daze), Green Day, magyarok közül meg a The Grenma.

Meg nagyon más stílusúak akiket szeretek: Radiohead, Sia, Rogue Wave, Sigur Rós, Platon Karataev


19/L

2019. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A Depeche Mode konkrétan 80-as 90-es evek beli szintipop, nem értem, hogy jött így a többihez ilyen messziről...:'D

Amúgy ezek közül az az egyetlen, amit hallgatok.

A 2000-es évek rockja nekem inkább a britpopot jelenti. Igen, benne van a nevében, hogy pop, de attól még az alternatív rock alműfaja. Nem mellesleg a mainstream rock az pop, ergo a két szó nem ellentett. (just sayin, ha jönnének a kötekedők)

2019. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. 16/f és amit nem soroltál fel, azok közül Green Day egyik kedvencem.
2019. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kötekedők? Hol? Én még nem találkoztam eggyel sem. :)

Green Day is frankó, na és az Offspring? Nekem bejön.

2019. nov. 12. 20:53
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Persze, bár mindet nem ismerem.

Leginkább Linkin Park, Korn, Slipknot, Lacuna Coil a Nu-Metal érából.(nevezzük nevén)

Kedvenc számokat nehéz lenne, inkább albumok:

Meteora

Hybrid Theory

The Hunting Party

The Nothing

Korn

Iowa

Broken Crown Halo.

18/F.

2019. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

"Én még nem találkoztam eggyel sem."


Örülj neki.:)

2019. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vicc volt. ;)
2019. nov. 13. 22:58
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Ja ok, nem éreztem a szarkazmust..:'D
2019. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!