Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen hangom van?

Szerintetek milyen hangom van?

Figyelt kérdés

[link]



Tudom, hogy még nem teljesen tiszta és sokat kell fejlődjek, de ha írnátok kritikát/véleményt Azt nagyon megköszönném :)



2019. nov. 15. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
hamis
2019. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is egy vélemény😃
2019. nov. 15. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Fejlődőképes lehetsz
2019. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
hát semmi hangod nincs, de nálad rosszabbak is elmennek az x faktorba.
2019. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon idegesítő, amikor a nagyobb levegővételnél “tyhhhhh” hangot adsz, vagy nem is tudom mi az.

Amúgy nincs semmi hangod, ami van, az is hamis

2019. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Olyan, mintha nem mernél normál hangerően énekelni, nehogy valakit felébressz a házban az éjszaka közepén. :D Ez inkább suttogás, mint éneklés, nem lehet hallani, hogy milyen is az igazi hangod, mivel semmi erő nem volt benne.
2019. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Még ne jelentkezz az x faktorba. Sajnos nagyon kevés ez a teljesítmény hozzá. Meg jó lenne, ha énekelnél is, mert ez inkább csak kicsit erősebb suttogás, vagy szavalás, amibe azért van egy kis ritmus is, de még messze áll a valódi énekléstől.
2019. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a videót a felhasználó eltávolította. Pedig hívtalak volna fellépni, ha van benne lehetőség, de a semmi az sajnos nem elég.
2019. nov. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Én kíváncsi lettem volna rá. Zenész vagyok, szívesen mondtam volna róla véleményt.

Kár, hogy eltávolítottad.

2019. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem küldenéd el nekem privátban a videót?

Én is járok énektanárhoz, mert ált.1. oszt. koromban már a város és a suli előtt énekeltem egyedül (szólóztam).

Imádok énekelni.

Kiskoromban (3-4-5 évesen) én könyörögtem ki, hogy énekelhessek a templomi karácsonyi műsoron.


Szóval én mindenképpen segíteni akarok neked, és építő kritikát mondani

2019. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!