Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Végállomás klub milyen hely?

Végállomás klub milyen hely?

Figyelt kérdés
Milyen a hangulat? Mekkora hely? Ha télen megyek valahová letudom rakni a kabátom? Hogy van a belépés? Helyszínen van jegyvásárlásra lehetőség? Pontosan hol a bejárata?

2019. nov. 16. 14:02
 1/2 anonim válasza:
Ez koncerttől is függ de általában nagyon jó. Viszonylag nagy, koncert helyiséggel és pialós résszel. Mindig van hely, én imádom hogy régi buszokból kiszedett bőrülések vannak, és a falfestés is szuper. Nagyon feelinges. Van, de nagyobb koncertekre szerencsésebb előre megvenni a jegyet. Nehéz elmagyarazni, ha bemész a hely előtti placcra egyenesen a kapuval szemben egy lépcsőn kell felmenni. Remélem tudtam segíteni.
2020. jan. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Koncert függő, de általában jó. Hangulatos rockklubb és egész olcsó. Jófejek az emberek (konkrétan múltkor egy vadidegen a kezembe nyomott egy üveg sört)és nincs tele drogos hulladékkal (eddig egyszer volt, hogy láttam valakit füvezni a dohányzóba) szóval nem kell attól félni, hogy valamit raknak az italodba, nyugodtan lerakhatod a söröd amíg pogózol, vagy ihatsz a máséból.
2020. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!