Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés
lehetnemarezanevjo nevű felhasználó kérdése:

Videófájlból zenefájlt (mp3 formátummá) hogyan tudom átalakítani?

Van egy videó amit pendrive-ra ráraktam mert egy jó zene van rajta egy videóklippel és rádión le szerettem volna játszani de nem tudja leolvasni, nem talál lejátszandó fájlt. Hangfájllokat le tudja amik mp3 formátumúak csak én nem értek hozzá hogy hogyan lehet átformálni

Keress kérdéseket hasonló témákban: mp3, zene fájl, átalakítás, számítástechnika

nov. 16. 15:51  Privát üzenet  

A válasz

[link]

Choose file > kiválasztod a videót > megvárod amíg feltölti > Start conversion > lemented

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 16. 16:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sikerült! Nagyon köszönöm!!! :D

# 2/2Időpont nov. 16. 16:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdv, egy programot keresnék, amivel olyan formátumba lehet átalakítani a számokat, amit a normál (nem mp3-as) HIFI, CD-s magnó is lejátszik, tudnátok segíteni?
Hogyan tudok egy dob tabot átalakítani rendes (5 vonalas, hangjegyekből álló. ) kottává?
Szerintetek lehetséges így átalakítani a gitárom?
Melyik programmal tudok egy dalt átalakítani, hogy az előadó ne énekeljen, csak az alap menjen ( mintha karaoke változat lenne)?
Hogy kell átalakítani egy erősítőfej vezérlését?
Tudtok arra módszert vagy programot, hogy van egy mix amit szeretnék úgy átalakítani, hogy az mp3 lejátszó számonként tudja értelmezni . Hangvágó progival meg tudnám csinálni és...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!