Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Mi volt a címe annak a Johnny Cash dalnak amit a Neo Fm-en nyomattak elég gyakran, közvetlenül a rádió indulása utáni hónapokban?

Johhny Cash, Neo Fm

Keress kérdéseket hasonló témákban: Johnny Cash, NeoFM

nov. 17. 19:28  Privát üzenet  

A válaszok
Ez? Folsom Prison Blues...

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 17. 19:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam, de nem is rémlik, hogy hallottam volna akkoriban...

# 2/3Időpont nov. 17. 19:38 Privát üzenet
Csak tipp volt, bocs.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 17. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a címe annak a zenének, ami olyan, mint az Omega - Gyöngyhajú lány, de a szövege nem magyarul van?
A Retro rádiónak vagy egy reklámja amiben egy ritmusos fütüylés hallható. Mi lehet a szám címe? Egy éve ráfüggtem és azóta nem találom.
Mi annak a számnak a címe amiben egy mélyebb hangú férfi énekes azt énekli hogy "I'd like to fly like an eagle"? Többi lent.
Mi a véleményed erről a zenéről?
Ki vezette a legtovább a zenei történelemben a Billboard Hot 100 listát?
Rádió 1 kívánság műsorát vissza lehet hallgatni valahogy?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!