Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lesznek majd a...

Szerintetek lesznek majd a közeljövőben igazi rocksztárok? :D

Figyelt kérdés

Olyan előadókra gondolok, mint pl Billy Idol; Freddie Mercury; David Bowie stb. Tudom ők utánozhatatlanok, de h manapság lenne e esély hozzájuk hasonló, híres rock zenékhez, mint amik nekik voltak?

Úgy veszem észre napjainkban inkább már a rap és a tucat pop a divat :D Azt mondják sokan, hogy Harry Stylesból lehet majd legenda. Tetszenek a dalai, tehetséges de a közelében nem jár az előbb említett énekeseknek.



2019. nov. 18. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
A rapperek az új rocksztárok... Viszont ez is el fog múlni...
2019. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
David Bowie popsztár volt. Amúgy nem valószínű. A rockzene manapság eléggé rétegműfajjá vált.
2019. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Marilyn Mansont szerintem még fogják az eredeti nagyok között emlegetni.


Harry Styles maximum pop rockot játszik, ami nem rock... lehet, hogy popsztárként emlegetni fogják, ezt nem tudom előre megjósolni, de rocksztárként tuti nem. Teljesen más a műfaj, teljesen más az alapvető mentalitás, az üzenet.

2019. dec. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!