Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zongorát vegyek, ha...

Milyen zongorát vegyek, ha szeretnék megtanulni zongorázni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni zongorázni.

Milyen zongorát ajánlotok kezdésnek.

Találtam egyet, ami használt,és elég jó áron is van.

Yamaha YPT 220

Mi a véleményetek?



2019. nov. 24. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szinti, de gyakorlásra megfelelő.
2019. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy szinti és abból is egy elég gyenge modell. Ha zongorázni szeretnél nem tudom ajánlani. Nem nagyon van dinamikája, és semmi zongora szerű érzés nincs benne.
2019. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mojjo ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom az előttem szólót. Ez egy igen alacsony kategóriás szintetizátor. Abszolút rossz vétel, ha zongorázni akarsz tanulni.

Ha zongorázni szeretnél, leginkább valamilyen zongoraféleség kellene - legolcsóbban használt pianino, vagy digitális zongora, de azokra is egy nullával többet rá kell szánni, mint amennyibe ez a Yamaha YPT 220 kerülne.


Ha nagyon szintetizátort akarsz, akkor legalább legyen dinamikus billentyűzetű - anélkül zongorázni tanulni igencsak rossz ötlet. És lehetőleg a dinamikus billentyűzet 88 billentyűt takarjon, ne 61-et. De még úgy sem érdemes szintetizátort választani zongora helyett...

2019. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pianinót ajánlanék. 60 - 100 ezer között már lehet venni olyant, ami sokkal többet ér mint egy komoly elektromos. Tanulni meg bőven megfelel.
2019. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!