Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A dobosok alapból ilyen...

A dobosok alapból ilyen energikusak, vagy a dobolás teszi őket ilyenné?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve kezdtem dobolni, az előtt egy elég nyugodt ember voltam, de kb. fél éve kezdődött, hogy kb. mindíg jár a lábam, ujjaim stb. és alig tudok egyhelyben megmaradni anélkül, hogy valamimet ne mozgassam, és az élet más területein is sokkal energikusabb vagyok, mint ez előtt, eléggé meg is változtam, valaki már azt is mondta, hogy hiperaktív lettem, amit nem hiszek, de lényegesen megváltoztam ilyen téren.

Azóta lettek dobos ismerőseim is, és ugyan ezt látom az összesen. A többi dobost is a dobolás teszi ilyenné, vagy alapból ilyenek? És ez lehetséges, hogy egy nyugodt embert a dobolás tesz ilyenné, mint engem?



2019. nov. 27. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez mondjuk annál is fennál aki gitározik, és nem ülve ,nyugodtan, hanem állva keményen zuz. De egy sprotnál (ami igazából egész közel áll at egészhez) is ugyan ez lehetséges
2019. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!