Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt The Doors rajongók?

Vannak itt The Doors rajongók?

Figyelt kérdés
Oké, szóval az elmúlt pár hónapban nagyon ráfüggtem erre a zenekarra, és kíváncsi lennék, hogy vannak-e még itt rajtam kívül ilyen emberek. (Biztos vannak, de azért felteszem a kérdést.) Ha esetleg van kedvetek, akkor azt is leírhatjátok, hogy mit szerettek benne annyira. Előre is köszi a válaszokat! (Ha lesznek egyáltalán. :D)

2019. nov. 30. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rajongó, de vannak jó számaik.
2019. dec. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:(
2019. dec. 1. 15:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hű, hát nem sokan reagáltak... Na majd én. Nagyon szeretem a zenéjüket és Jim Morrison személyét is. Azok a dallamok, az a hang... Egyszer léleksimogató, egyszer vele együtt őrülsz meg. Különleges zenei élmény szerintem, pláne a mai slágerekhez hasonlítva. Nem tudom, hogy te mennyi idős vagy, de megértem miért írtad ki a kérdést, mert az én korosztályomban például még nem is nagyon ismerik. Nem folynak a csapból is ők, így picit keresni kell, hogy megtaláld... Történelemmé nőtték ki magukat :)


17/L

2020. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon örülök, hogy válaszoltál! Én is pontosan ezt gondolom róluk, egyszerűen képtelen vagyok leakadni erről az együttesről, már augusztus óta szinte csak őket hallgatom. Előtte is tudtam már, hogy léteznek, de valamiért nyár végén kattant be nálam valami. És igen, sajnos nagyon nehezen találok olyan embereket, akik elismerik ezt a fajta zenét, viszont néha azért ér meglepetés, mint például most is. Én jelenleg 18 éves vagyok, úgyhogy felőlem beszélhetünk is, ha akarod. Persze nem akarok tolakodó lenni, csak felajánlottam. :D
2020. jan. 19. 03:00
 5/15 A kérdező kommentje:
(És szintén lány.)
2020. jan. 19. 03:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem őket, nagyon jól játszanak a diszharmóniával. Kicsit nyomasztó lenne nekem ennyit hallgatni őket, meg ők azok, akiken érződik, hogy nem mai a zenéjük, bár tényleg az egyik első jelentős rockzenekar. A nyomasztót arra értem, hogy van egy fura, kissé bizarr világuk. De nagyon jó számaik vannak, engem is meglepett, hogy ez is jó, az is jó. LA Woman az egyik kedvencem, de talán még jobb a The End, és persze ott a Riders on the Storm vagy a Light My Fire. Love Street volt az egyik első szám, amit megszerettem tőlük, még gyerekként, nagyon jó hangulata van. Stílusuk az van. Csak kicsit lehetne finomabb, meg modernebb, legalább is nekem. De így is ott van a kedvencek közt, bár TOP20-ba azért nincs, valahol utána, 50-be biztosan benne van.


21/f

2020. febr. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Kunhalmi Ágnes. :DDDDDDDDDDDDD
2020. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

En imadom kedvenc bandam

18/L

2020. szept. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Persze hogy vannak. Néhány dalukat játszuk is mint például a Crystal ship, Riders on the storm, Roadhause blues.. és a többi.

Találtam egy Doors hanglemezt még tinédzser koromban (20 éve) és a fülembe ragadt a zenéjük. Nagyon megszerettem.

2021. febr. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A The Doors jó.
2021. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!