Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meselnetek picit Bánkito és...

Meselnetek picit Bánkito és Ördögkatlan fesztivál hangulatáról, az emberekről? 17/L

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy majd megyek. Tavaly voltam fishingen és iszonyatosan élveztem, csak most sajnos nem fogok tudni menni. Egyetlen negatívum talán az volt, hogy nem éreztem az embereket túl nyitottnak, talán túl idősek voltak hozzám. Igazából egész fesztivál alatt nem beszéltem senki ismeretlennel:D ez másképp van Bankon és Ordogkatlanon? Tapasztalatok? Ördögkatlanra valószínűleg önkéntesként mennék. Ezen kívül még gondolkozom a Strandon is, az miylen? Lehet, hogy nagyon más, mint amikhez szoktam kisfesztivalokhoz. Szerintetek?

2019. dec. 2. 21:23
 1/2 anonim válasza:

Bánkitó egy kicsit érdekesebb, több közéleti előadás is van, sok képzőművész jár oda. Ezt azért mondom, mert sokan azért teljesen más világban élnek, mint mondjuk egy áglagos tag. Én magam szívesebben járok ide, mert egy olyan fesztivált csinálnak ami akár Volt/Strand szintű, csak közel sem olyan nagy nevű bandákkal. A koncertek viszont mégis sokkal jobbak, mintha egy drágább, nagyobb fesztiválnál tonhalkodnál.


Számomra a Strand az egyik legvállalhatatlanabb fesztivál. A több ember miatt több a fasfej is, az sem segít hogy a környéken mendegélt közben a balaton sound.


Katlanról nekem csak pozitív emlékeim vannak, azt maximálisan ajánlom, oda valamikor egyszer ém is vissza akarok térni.

2020. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én bánkitón rengeteg új embert ismertem meg, viszonylag nyitott mindenki, nagyon tudom ajánlani jó kis fesztival.

Az ördögkatlant is imádom, és én nagyon élveztem, de oda érdemesebb nagyobb tarsasággal menni mert nem igazan az az ismerkedős hely.

2020. máj. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!