Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Illegal rave/techno party?

Illegal rave/techno party?

Figyelt kérdés
Hol lesz a kovetkezo Budapesten es hol talalok ilyen eseményeket?

2019. dec. 3. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó nem 1999-ben volt? :)


Na jó, csak félig viccelek, azt tudom, hogy a 90-es években ezek világszerte nagyon mentek, de hogy most is lennének, az meglepett...

2019. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még most is mennek, es nagyon el szeretnék menni egyre :) ha valaki tud Facebook csoportot vagy valami infot irjon!
2019. dec. 3. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
illegal rave party-ról biztos nem itt fogsz infót szerezni :D ezeket zárt körökben szervezik, "szájról szájra" terjed a híre, nem fogják nyilvánosan megosztani a neten
2019. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha goa van, akkor techno is, mivel az kicsit mainstreamebb itthon. Hogy mukodnek az ilyenek? Gondol egyet X, leviszi a hangcuccot az erdobe, es elhiv embereket. Te is csinalhatsz illegal ravet
2019. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most szombaton is volt egy, nem tudja valaki hogy hol?!
2020. jún. 5. 03:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Budapesten nem tudom, hogy hol volt, Solymaron voltam, de 20.-an lesz a kovetkezo Pesten, amirol en tudok.
2020. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, de az nem Techno lesz, mind1
2020. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Múlt héten voltam, Soroksári út,egy elhagyatott telephelyen volt, egy raktárban.:) De csak egymás között adjuk ki, szigorúan titkos helyeken...
2020. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!