Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a hangomról?...

Mi a véleményetek a hangomról? Milyen hangom van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=YwJHA5EXqIE

20 mp körül kezdődik


Igazából én is hallom, hogy nem tökéletes (éjszaka vettem fel, nem is vagyok még annyira bátor, stb. .. :D), de magáról a hangszínemről mit gondoltok? Érdemes fejleszteni?



2019. dec. 4. 04:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
58%
hát szerintem a beszéd hangod egész elviselhető lehet de énekelni biztosan nem tudsz
2019. dec. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
38%
Már elég unalmasak ezek a napi milyen a hangom kérdések, de nincs jó hanfod, és fejleszteni talán érdemes, hogyh a az mondod hogy te most énekelni fogsz, ne suketuljenek meg körülötted
2019. dec. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%
Nekem tetszik 🙂
2019. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
55%
Sokkal rosszabbakat is hallottam már, de azért a jótól messze van.
2019. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
28%
hány éves vagy? Szerintem nincs hallásod, ritmusérzéked, ezért nem érdemes. DE hobbiból csináld nyugodtan, az jó!
2019. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
Nagy erőtlen és halk, így nehéz bármit is mondani.
2019. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%
Hangod az van, de énekelni nem tudsz. Szerencsére ezen lehet segíteni, menj el egy énektanárhoz. Ha kifogsz egy jót, csodákra képes, tapasztalatból mondom.
2019. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
18%
utolsó hagyjuk már ezt... jó hangszín is kell, az pedig nincs neki. Ezért hobbi éneklésnek jó lesz neki. Csak azzal ne áltassa magát, hogy énekes lehet-e valaha belőle.
2019. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
8-as, foglalkoztál te már valaha énekesekkel? Mert én igen. Pontosan tudom, hogy hogy működik a dolog és személyesen ismerek olyat, aki hasonló szinten kezdte mint a kérdező, ma teltházas színháztermekben lép fel és közel operaénekesi hangja van, az énektanárával jelenleg azt fejlesztik tökéletesre.
2019. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
42%
A kérdező nem operaénekes akar lenni. A pop és az operaénekesi műfaj messze távol áll egymástól (éneklés technikában főleg).
2019. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!