Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legjobb fesztivál?

Melyik a legjobb fesztivál?

Figyelt kérdés
Balaton Sound, Sziget fesztivál vagy Strand fesztivál? Melyik a legcsaládiasabb, dizájnra melyik a legjobb? Hol lehet a legtöbb mindent csinálni pl pesten fűrdene valaki a dunába? Gondolom csajok mind 3 helyen vannak azért, de melyiken találja meg az ember a legtöbb csajt aki nem kűlfőldi? Melyik a legnagyobb? Illetve melyik van a legjobban elkrvulva? És melyiken a legrendesebbek az emberek, bár mondjuk szerintem ez eloszlik? Na meg ugye tudom, hogy strand a legolcsóbb. De a másik 2 közűl melyiken jobbak az árak? Illetve úgy tudom a bs inkább csak edm. A szigeten meg vannak rap, metál, stb együttesek is. De ahogy idén meg néztem, balaton soundon voltak inkább trap/rap együttsek. Szigeten meg talán idén csak Post Malone volt. És elektronikus zenék terén is ott volt az is, de pl ww ott volt mind2 helyen. Strand fesztivál fellépőit meg nem vágom. Haverom azt mondta hogy szerinte a balaton soundal már lassan jobban elszalad a ló mint a szigettel! De a strand meg szerinte csöves fesztivál úgy, hogy ő neki a volt a kedvence. Meg majd idén ki akar jutni angliába, a legnagyobb fesztiválra aminek a nevét nem tudom. Én eddig east festen, fezenen, szinen meg face-n voltam. Face az kicsi, east fest rossz. Szin 2 napot voltam eggyik nap adta atom részegen. Másik józanon annyira nem. Talán Fezen volt a legjobb, de azon is inkább csak a dizájn emelt egy kicsit..

2019. dec. 9. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megválaszolni, h melyik a legjobb. Főleg, h ennyit kérdezel pluszban, ráadásul szerintem értelmetlen dolgokat. Mi az, h elkurvulni? Mindegyik fesztivál egy vállalkozás, ami profitból tudja fenntartani magát. Mindegyik pár részeg baráti társaságból nőtte ki magát nemzetközivé, az előadók pénzért jönnek, mindegyik el van kurvulva ilyen szempontból. Az, h milyen társaság talál be, az legfőképpen rajtad (és a saját társaságodon) múlik, ugyanez a csajokkal. Nincs recept, h a szigeten 63% eséllyel nem ébredsz egyedül, de a fezenen csak 41% :) De az tuti, a legtöbb külföldi a Szigeten van, de azon is vannak a legtöbben, az a legdrágább, de legalább rengeteg program van, töredékét se tudod bejárni, megnézni... De nagyon érdekes és intenzív élmény. A soundot nem vágom, de szerintem az nekem nem adná, meg indokolatlanul drága is, én pénzesproli rongyrázásnak tartom elsősorban, de lehet csak az előítéleteim miatt...

Nem tudom, hány éves vagy, meg milyenek a lehetőségeid, de azt javasolnám, ha módodban áll, menj el, mindegyikre, amire tudsz és nem kell a pénzt számolgatni. Kisebbekre, nagyokra, tökjó élmény mind. Amúgy ha tippelnem kéne, akkor neked a Campus jönne be

2019. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Campus nem tudom, szerintem debrecenben nincs sok érdekesség, még csak valami strand se! Na meg szerintem a csajok sem olyan kaposak és nincs is olyan sok belőlük azt nem tudom, hogy az emberek milyenek! És szerintem elég kicsi is pl idén volt valami jó kűlfőldi hipp hopp, rock vagy valami laidack luke, quintino jellegű dj? Mert én úgy tudom csak alan walker volt úgy jobb ott. Úgy tudom jelenleg a bs és a sziget a legnagyobbak mo-n. Utána jön a strand, de gondolom nem is akarják, hogy még csak megközelítse ezeket. Mert, hogy ez direkt a "szegényebb" rétegeknek van kitalálva. Egyébként meg ezeken a fesztiválokon helyszinen lehet bérletet venni?
2019. dec. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!