Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az mennyire gáz, hogy '60-as,...

Az mennyire gáz, hogy '60-as, '70-es évekbeli szàmokat hallgatok Billie Eilish meg ilyen ma divatos zenék helyett?

Figyelt kérdés
16/f

2019. dec. 9. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. A divatos zenék általában úgyis nagy sz*rok, főleg manapság. Csak legyen egy unalmas alapütem amire lehet mozogni, egy könnyen megjegyezhető és ismétlődő dalszöveg unalmas témával, amit már legalább 63-szor kivesézett a pop zeneipara. Semmi lélek nincs már ezekben a zenékben..

19/F

2019. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Minőségi zenék hallgatása soha nem gáz.

Sokan több száz évvel ezelőtti zenét szeretnek hallgatni.(komolyzenék)

2019. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
77%
Nem gáz, sőt!!! Ilyen egy rendes ember, aki nincs elszarva. Én is a régi kor zenéit szeretem, egészen 2000/2005-ig nem nagyon lett a zeneipar elb*szva, de ma már ez undorító (leszámítva 1-2 előadót, akik már a régi korban is zenéltek, pl. P!nk).
2019. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Te a minőséghez ragaszkodsz, ők a divathoz. Én is ilyen voltam 16 évesen: már javában Queen-t, vagy Pink Floydot hallgattam, míg a többiek Dr. Alban és DJ Bobo-féle szörnyűségeket. Mondjuk, én azért hallgattam bőven aktuális zenéket is a '90-es években (Blur, Oasis, Björk, stb.), de akkor is nyilvánvaló volt, hogy a Beatles-hez, vagy Janis Joplinhoz nem érhetnek fel. :)
2019. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Senkit nem érdekel.
2019. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Sőt, az sem lenne gáz, ha reneszánsz táncokat vagy Wagner operákat hallgatnál. 😅

Mert egy normális ember nem az aktuális évjárat szerint ítéli meg a zene milyenségét. A mai tinik kedvenc előadóit elnézve... tényleg nagy az Isten állatkertje.

A ‘60-as, ‘70-es, ‘80-as években a fiatalok még LÁZADTAK a társadalom korrupt húzásai ellen, mindenki a maga módján, mértéke és milyensége szerint, így különböző szubkultúrák gyermekei lettek, mindenki tudta, hogy hova tartozik, nem volt ennyi álszent köpönyegforgató.

Ma valamiért divat lett kényszeresen beolvadni, csak azért olyan zenét, csak azért azt a bizonyos előadót hallgatni, mert most éppen felkapott, és mindenki őt isteníti, - egészen addig, amíg lerágott csonttá nem válik, eljut odáig, hogy már “ciki lesz szeretni”, megkapja az “ez már nagyon 2019” címkét, és jön a következő üdvöske újabb propaganda álltal futtatva, újabb semmitmondó, de kőkeményen ömlő bullshit ideológiákat árasztani a 12-20 évesek számára igen attraktív köntösbe csomagolva.

Szomorú, hogy a sok idiótát már egyáltalán nem érdeklik a szép dallamok, a harmóniák, a hangszerelés, a minőségi, mély gondolatokat leíró szövegek, - mindenhol a felszínes vonaglás ömlik ezerrel, meg a több éves gagyi, torz hangú, lehangolódott játékautó zenéje egy kis f*ngás effektussal keverve.

2019. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
#5 Te sem érdekelsz senkit. :(
2019. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

@14:44


Ha mást nem, a kérdezőt biztos, hiszen mi másért írta volna ki a kérdést? :)

2019. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
#8 Szerintem nem kifejezetten a magadfajták véleményére volt kíváncsi, szóval még őt sem érdekled sajnos. :D
2019. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%

Nehany nappal ezelottig nem hallgattam Billie Eilisht, de aztan szerencsere ratalaltam. Majdnem 30eves férfiként azt mondom hogy sok mindent lehet mondani a mai zeneiparra, de szerencsere erre a lanyra csak pozitivat. Elkepeszto tehetseges es o nem a mellevel es a seggevel tunik ki, ha nem a szintiszta tehetsegevel. Hallgasd meg az ocean eyest tole, 13evesen irta es csinalta a klipet.

Egyszerűen elkepeszto. Egyszeruen nem tudom leallitani a ytot, allandoan vissza kell tekernem az elejere, pedig nagyon nem ez az izlesem.


Alapbol edm vonalon mozgok.

2019. dec. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!