Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes így dobfelszerelést...

Érdemes így dobfelszerelést vennem, ha még nem volt saját dobcuccom?

Figyelt kérdés

Van egy használt Pearl Export shell set (csak egy lábdob, 2 felsőtam, és egy állótam) ez kerül 75 ezerbe, nincs hozzá semmi állvány meg ilyenek, csak a dobok. Szeretném megvenni, és az idő során építgetni (venni hozzá a lábakat, állványokat, cintányérokat, pergődobot stb.)

Szerintetek érdemes lenne ebbe belevágni?



2019. dec. 10. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél dobolni és úgy érzed, nem adnád fel stb sok sikert. Mondjuk ha csak a dobokat veszed meg, arra számíts hogy amig nincs meg minden nem fog menni. Meg ha szűkös amúgy is az amyagi helyzeted ,és nem érzed hogy megengethetned a bőröket, verőket elhasználodott cineket stb, akkor nem biztos hogy érdemes
2019. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%
"Minden zenész dobosként kezdi, csak a többiek tovább képzik magukat."
2019. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.


Ha hiszed, ha nem, a dob még mindíg az egyik legösszetettebb, legnehezebben tanulható hangszer. Sokkal előbb lehet elérni sikert például zongorázásban, gitározásban és ilyenekben, mint a dobolásban. Mert mire a mozgásod elfogadható szintre fejlődik, az évek munkája. Ha meg azt hiszed, hogy a dobolás csak abból áll hogy bőröket ütsz, meg csak ritmusérzék kell hozzá, akkor egyszerűen hülye vagy vagy semmit nem értesz a hangszerekhez.

2019. dec. 30. 00:59
 4/4 anonim válasza:

Én is sok év után így kezdtem pont egy Pearl exporttal.

Nem volt pénzem egyben, így egyik hónapban a shell másik hónapban a pergó meg valami cin meg állvány, harmadikban lett kész, de megérte.


Aztán egyben el tudtam adni lett egy Tama, és így tovább.

Most egy Gresct Maple dobom van :)

2021. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!