Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan bulihely Bp-n ahol...

Van olyan bulihely Bp-n ahol progressive houset játszanak még, mint 2013-14-15-ben amikor még tudtak zenét játszani és nem fos minimal meg rnb/traphiphop ment mindenhol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés adott! Olyan helyeket keresek ahol még zenét játszanak. Mint anno a Playben Garrix vagy FeddeLeGrandpapa és a többi.


ehhez hasonló szetteket nyomtak anno:


http://www.youtube.com/watch?v=DPXkDVv44AQ&feature=share


http://www.youtube.com/watch?v=mzPRdnVf_pg


Manapság meg mindenhol trap/rnb megy vagy minimal, techno, tech house, deeptech house, techminimal, stb.


Míg külföldön az értékes zenék is virágoznak, itthon a sok cigány miatt nem, mert nyilván ők többen vannak és az ő igényüket kell kiszolgálni, hogy sokan költsenek pénzt a bulihelyeken. Illetve a csajos csapatok kedvét az rnbkkel, amikre lejárhatnak szűzr|banckodni, hogy rázzák neked a feneküket aztán nemet mondhassanak egy italra.


23/F (lehet az a baj, hogy kiöregedtem a 16-18as korosztályból :D utoljára 2016 12 21-n Playben volt jó buli HeadHunterz-ön, csak azt a is a fostos Wörld Iz Májn hozta el, akik miatt csomó nyomorék 10 éves és bunyóspityu meg nagyképű cigány jár mindenhova).



2019. dec. 14. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy mire képes a "nosztalgikus idiotizmus" az ember agyával, de hogy ez 4-5 év távlatában is működjön, az még nekem is extrém...
2019. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ :D Mondjuk jót nevettem rajta.

Ez egy általad kreált kifejezés egyébként? Csak egy 2017-es "régen jobb volt a vizes zsömle" kérdés alatt látom ezt a kifejezést. Bár én nem látom át, miért lenne az az idióta, aki szerint volt valami ami mára elromlott, de egyébként a nosztalgikus részével egyet értek.

2019. dec. 20. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Általam bizony!
2019. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zseniális! :D
2019. dec. 20. 20:11
 5/7 A kérdező kommentje:

Napi nosztalgia:


http://www.youtube.com/watch?v=iJEgsPU-2k4&feature=share


kommentek:


"This made me realise that I'm turning into that old annoying dude that's saying ''Music was better back in the day'', i hate it, but I can't help it"


"oh man, I'm 22 and I still remember when I listened most of these tracks every day when I was 15-18...it's so sad this genre is dying.... but it never got better. Feel so old right now."

2019. dec. 25. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek a voltak a legnagyobb EDM számok🔥 talán a Sound és a nagyobb fesztiválok..
2020. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 atti3788ha válasza:
Tényleg csak a Sound van kb, esetleg kis szerencsével Szigeten és Strand fesztiválon is lehetnek proghouse-t játszó dj-k, Soundon idén pont lesz Martin Garrix!:D Viszont tény, hogy szinte nincs olyan szórakozóhely ahol nem az általad említett generic szarok mennének, én a hardstyle bulikat is nagyon hiányolom itthonról:(
2020. jan. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!