Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek egy fesztiválon...

Szerintetek egy fesztiválon sátrazni vagy házban lakni érdemesebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén először mennénk hosszabb időre fesztiválra, és nem tudjuk, hogy sátrazzunk vagy béreljünk egy házat. A sátor szerintem buli, de valaki szerint jobb a ház, az viszont drága. Ti melyiket választanátok? Megéri a sátor, meg a hangulat vagy inkább fizessünk többet?

2019. dec. 14. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A sátor szerintem addig buli, amíg jó időt fogtok ki. Ha szakad az eső két napon keresztül, akkor minden vizes, sáros és dohos szagú lesz. Egy kis bérelt faház is lehet hangulatos. :D
2019. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A ház mindenképpen kényelmesebb, főleg ha esik. Kérdés, hogy hajlandóak vagytok-e annyival többet rászánni a kényelemre.
2019. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
[link] Ha itt veszed a diakberleted, az elso 25 csapattag kozul sorsolnak egy napijegyet is
2020. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sator sima

Haz az nagyon draga

Szerintem azt kb 59 ezer / fonalatt mar nem talalsz

Es mar lenyege foglalt

2020. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kemping jopar utcaval lentebb van, 20p seta (utaltuk ezt benne)

Mivel mar kulon kell fizetni a kempingert iden igy en szallast keresnek a helyedben (nekunk diakberletben benne volt a kempingjegy is)

Satrazas nem mindenkinek valo, 10kor mar ver a napsutes, nem valami komfortos

2020. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illetve mi 3500/napert talaltunk szallast, csak elore kell foglalni!
2020. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!