Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a zene címe? Körülbelül...

Mi a zene címe? Körülbelül egy éve keresem.

Figyelt kérdés
Valami olyasmit hallottam belőle, hogy egy Michael nevű emberhez szól vagy valami, mert sokat szerepel a zenében. Továbbá fényűző életet mutat be és Michael nevű személy felesége is megfordul a műben. Sokat szerepel benne egy ékszer ami valamikor jól néz ki és valamikor nem, erre nem tudtam rájönni, hogy miért van. Valami híres magyar sztár énekelhet benne. Több nem jut az eszembe.

2019. dec. 15. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááááát ebből ember nincs aki megtalálja...

Tipp: ha legalább egy mondatra emlékszel belőle akkor írd be a google-be. Ha Michael akkor dalszöveg + Michael és csak magyar nyelvű találatok, talán megtalálod köztük.

2019. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezzel nem tudtam megtalálni. Azt tudom, hogy van benne szó híres autómárkákról és rose gold színről. De a Michael nagyon sokszor szerepel. A refrénben is sokszor benne van.
2019. dec. 19. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] ByeAlex száma lesz az:D
2019. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm! Ez az! Nagyon örükök! Megy a like!
2019. dec. 22. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!