Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify vs Youtube?

Spotify vs Youtube?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb zenehallgatásra?

Ti melyiket szoktátok használni, és mi az a dolog, amiben jobb, mint a másik?



2019. dec. 20. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Spotify

Könnyebb kezelni

2019. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
A Spotify való zenehallgatásra, a YouTube pedig videózásra. De a YouTubeon megjelenhetnek amatőr előadók is, én meg szeretem őket, így nálam az a befutó.
2019. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Én az offline lossless + Youtube-t preferálom.

Számomra azért jobb mert a YT-n vannak fent bőven koncertfelvételek, vagy éppen feldolgozások.

2019. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Én a YouTubeot használom zenehallgatásra, azon belül is a YouTube Vanced nevű alkalmazást, mivel ennek a segítségével le tudom zárni a képernyőt, vagy miközben megy a háttérben a zene, tudok egyéb dologgal foglalatoskodni a telefonon...

Amúgy szimplán azért a YouTube, mert egyrészt ezt szoktam meg, másrészt meg sokkal több olyan zeneszám van a YouTubeon, amiket szoktam hallgatni.

2019. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem teljesen mindegy, hol hallgatok ingyen mp3-at, csak le tudjak tölteni hozzá adblockert, mert nem állapot, hogy 1 db számonként 2 db reklámot kelljen meghallgatnom.

Ja, és mielőtt bárki is lehurrog, nem szándékozom lopni a zenét, sőt, valszeg vinyl gyűjtőként többet szórok el rá, mint aki spotyt fizet.

2019. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Én egyiket sem használom!

Kizárólag csak vízállásjelentést hallgatok a rádióból, amit fel is veszek, a szalagos magnóra. Aztán a szalagosról átmásolom kazettára.

2019. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

"

Én egyiket sem használom!


Kizárólag csak vízállásjelentést hallgatok a rádióból, amit fel is veszek, a szalagos magnóra. Aztán a szalagosról átmásolom kazettára."


Az semmi öcsém! Én teljesen üres kazettának szoktam mindkét oldalát becsületesen végighallgatni, füldugóval a fülembe!

2019. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az semmi öcsém! Én teljesen üres kazettának szoktam mindkét oldalát becsületesen végighallgatni, füldugóval a fülembe!"


Nem rossz, nem rossz.... deee nem elég. Kevés!

Én az üres kazettát szoktam átmásolni szalagra. Aztán az orsós magnót úgy hallgatom, hogy teljesen leveszem a hangerőt az erősítőn, a hangfalakat kikötöm a fülemet befogom, a szememet pedig be csukom!!!!

2019. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Youtube Premium jobban megéri. Ingyen töltesz le youtube-videókat, zenéket. Nincs reklám videók között. Ha kilépsz a telefonodon a menübe, ugyanúgy megy tovább a videó/zene. Szintúgy ha lezárod a telefonod képernyőjét.
2019. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

Én meg szimplán bármilyen kazettát szoktam hallgatni.

Az orsós magnón.

Nagyon szép...

2020. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!