Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Karaoke helyek Komáromban,...

Karaoke helyek Komáromban, Győrben léteznek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Vagy ez a műfaj végleg kiment a divatból az ország Észak-Nyugati felében? Vagy csak az én google kereséseimből van pont ez letiltva?! Nem hiszem el, hogy ekkora városokban nincsenek karaoke szervezők! Vagy nem ismerik a netes reklámlehetőségeket! Borzasztó dühös vagyok. Évek óta nézegetem újra meg újra, hát nem szeretnék 60 km-ekre elutazni karaokézni, sem Budapestre, ami bezzeg dugig van karaoke helyekkel. Itt nem énekelnek az emberek, vagy mi van már?! Sem Komáromban, se Győrben nem találtam lehetőséget, pedig ezek "csak" 30km-re vannak a lakóhelyemtől. Az még beleférne, de ki a fene akar 60-100 km-re elutazni, majd egy órát vezetni egy buli után, ahol még csak nem is ihat.

2019. dec. 24. 19:01
 1/5 anonim válasza:
Győrben a Merlose nevű helyen minden szombaton karaoke van.remelem tudtam segíteni :)
2019. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melrose nagyon jó hely. Van Győrben máshol is karaoke, de azok szar helyek, meg sem említem őket, menj a Melroseba.
2019. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm. Holnap el is megyünk ha sikerül. Mondanátok kerlek a helyről reszleteket, hogy mire szamíthatunk? Mekkora hely, milyen a hangosítas, mennyire lehet leülni, sokan szoktak lenni? Sosem voltunk meg ott. Ajanlatos-e asztalt foglalni vagy siman kapunk helyet? Felhívom persze őket de kivancsi vagyok a benyomásaitokra. :) Köszi.
2019. dec. 27. 14:51
 4/5 anonim válasza:
Bocsi hogy nem válaszoltam de igen érdemes asztalt foglalni. Amúgy milyen volt tetszett?😁
2019. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az erdeklődesed. Sajnos azóta sem jutottunk el. Szilveszterkor is dolgoztam. De mindenkeppen oda fogunk menni, beszeltem is velük, kívancsian varom. Mostmar biztos vagyok benne hogy jó lesz!!
2020. jan. 13. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!