Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szerettek Niall Horanban?

Mit szerettek Niall Horanban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy miért tetszik a zenei stílusa, mit tiszteltek benne stb?


légyszi csak olyanok válaszoljanak akik tényleg szeretik, támogatják és nagyra értékelik őt



2019. dec. 24. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretem mert már azzal mosolyt tud csalni az arcomra ha nevet. Egy nagyon pozitív személyiség, nagyon vicces és amúgy sok mindenben hasonlít rám, talán ezért kedvelem annyira.


Én azért szeretem a zenéit mert pl a PALLOM-nek, This town-nak, Paper houses-nak stb nagyon szép szövege van, a Slow hands alapból olyan, ami jobb kedvre derít. Romantikus, de egyszerűen imádom. És akkor ott a Nice to meet ya, amit egyszerűen nem bírok megunni.

Nagyon szeretem látni, hogy Niall mennyit fejlődött az 1D óta. Kicsit mindig megkönnyezek, hogy mennyit változott 10 év alatt, de ugyanakkor nagyon büszke vagyok rá. Már akkor is ő volt a kedvencem, és ez most sem változott. Szerintem különleges hangja volt már akkor is, akkor is ha kevés szöveget kapott. Most pedig amennyit változott a hangja... Annyira büszke vagyok Niall babámra♡

Kiváló dalszövegíró, előadó, zenész, ember. Imádom egyszerűen.

16/L

2020. jan. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Mit nem lehet szeretni benne? 😅

Eszméletlen hangja van szerintem, és olyan szövegeket ír, nagyon sokat fejlődött az évek során. Már attól fel vidulok, ha látom nevetni egy videóban. 21/L

2020. febr. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon szeretem benne, hogy mindig mosolyog, nagyon pozitív ember. A mosolyával fel tud viditani másokat. Nekem egyik példaképem. Én imadom Niallt<3🤯
2020. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!