Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan legyen legális a cover...

Hogyan legyen legális a cover videóm?

Figyelt kérdés
Akarok feltölteni yt-ra egy videót, amiben eléneklek egy számot, azonban nem tudok semmilyen hangszeren játszani, szóval hogyan kell, vagy át kell dolgoznom a sima zenei alapot?

2019. dec. 26. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van hivatalos karaoke verzió, arra legálisan énekelhetsz. Ha nincs, akkor nincs más választásod, mint eljátszani, vagy valakit megkérni erre. Ez is legális. De mindkét verzióban benne van a lehetőség, hogy a zene kiadója a videó bevételeit magához irányítsa, az esetek 90%-ában ezzel élnek is. Tehát bevételszerzésre ezek többnyire nem használhatók.
2019. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kieg: ha megvan a zene tömörítetlen verziója, abban lehet csillapítani az éneket, igaz lesz más hátulütője is, de van amikor egész jó lesz a végeredmény. Például ezt a covert ezzel a módszerrel hoztuk össze: [link]

(Ezt nem tudom mennyire legális, de nem volt gond belőle, csak a bevétel átirányítása történt meg itt is)

2019. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj én is így voltam és én is körbe kérdeztem, de nincs nagyon jobb megoldás annál hogy te játszod fel. Gitározni nem nehéz meg lehet tanulni pár hét alatt.
2019. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!