Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alábbi zene milyen műfajba...

Az alábbi zene milyen műfajba tartozik pontosan?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=xbAwzsqBAfY


Nyilván techno, na de abból is van rengeteg stílus és műfaj. Ez mi lenne pontosan? Illetve tudnátok mondani olyan előadókat akiknek hasonló zenéik vannak? A fentebb említett zene előadójának Dusty Kidnek meghallgattam más zenéit is, de nekem azok már nagyon "kattogós" kicsit minimálos beütésű zenék voltak, mint egy Boris Brejcha például.. Én inkább az ilyen lightosabbakat keresem mint ez is.



2019. dec. 27. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem progresszív techno, és tudok hasonlóakat:


[link]

[link]


Az ezeket feltöltő csatornán azt hiszem van egy pár ilyen kis dallamos techno szerűség, ha tetszenek akkor megnézheted. (annyira nem kutatgattam őket, szóval nem tudom mennyi, de biztos találsz egy-kettőt)

2019. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem egy stílus szerintem.. Ez amiket te linkeltél, ezek nagyon "chilles" zenék. Talán a dark technohoz tudnám hasonlítani ezt amit én linkeltem.
2019. dec. 29. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban, a tiédnek kissé gyorsabb, nyugralanabb a stílusa. Szerintem a benne lévő hangok hasonlóak, de pont ilyen hangulatút nem ismerek.
2019. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idétlen uncsitechnó az is tele megúszással.
2019. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!