Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Spotify mit nem vesz figyele...

A Spotify mit nem vesz figyelembe?

Figyelt kérdés

Minden nap szoktam a Spotify-tól Email-t kapni. A Spotify nem veszi figyelembe azokat, akik a Rock legendák CD-t akarják hallgatni:

[link]


A Spotify, amikor elmondja, hogy "kedvenc zenéid", akkor arra sem gondol, aki az Illés 'Miért hagytuk, hogy így legyen?' című válogatását akarja hallgatni:

[link]


A Spotify azokra sem gondol, akik Neoton lemezeket, vagy a Zoltán Erika 'Blue Pearl' című albumát akarják hallgatni:

[link]


Amikor a Spotify-on végig akarok hallgatni egy albumot, akkor 3 számot lejátszik, s utána elmondja, hogy milyen előnyei vannak a Prémiumnak. A három hónapos prémium durván 5 euró. Nekem nem mindegy, hogy egy euró hány forint. A három hónapos prémiumért az euró árának az ötszörösét kell kifizetni. Semmiféle bankban (sem a CIB, sem a Raiffeisen, sem a UniCredit) nem akarok a Spotify kedvéért számlát nyitni.

Mi van akkor, ha valakinek a kedvenc zenéje nincs fent a Spotify-on, vagy nincs bankszámlája? A Spotify a prémiumnak csak az előnyeit mondja el, ez olyan, mint ha egy idegen ember tőlem 5 eurót (1655 forintot) kérne.



2019. dec. 30. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Spotify nem gondol rátok, az előadók/kiadók nem hagyják jóvá a számok feltöltését, esetleg nem is érdekli őket, hogy felkerüljenek a számok. A Spotify nem liheg minden előadó nyakában hogy "pls engedjétek hogy licenseljük a dalaitokat"


A Prémium reklám, mint ahogy a nevéből is kiderül, reklám. Persze, hogy az előnyeit mondja el. Ha nem akarsz a Prémiumért fizetni akkor nem fizetsz, de ne nyafogj érte.

Mi van akkor, ha valakinek nincs fenn a kedvenc zenéje? Vagy ír a kiadónak, hogy tessék felrakni, vagy türelmesen vár, amíg felrakják, vagy megy Youtube-ra zenét hallgatni, vagy megveszi a lemezt. Mi van, ha nincs bankszámlája? Akkor marad a Spotify Free a reklámokkal.

2019. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te valami debil vagy?
2019. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neotont kapásból megtaláltam spotify-on, ahogy rákerestem, úgyhogy előző válaszadónak igaza van, debil vagy.
2019. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt van néhány link:

[link]

[link]

[link]


A belinkelt albumokat még prémium előfizetők sem tudják lejátszani.

2019. dec. 31. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
És?
2019. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert valószínűleg a kiadónak volt valami problémája azzal, hogy az album fent volt, így most levették, nem lehet játszani.
2019. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most a webes lejátszón végtelen ciklusban lehet kattintani a Bejelentkezésre. A Spotify így akarja megakadályozni a zenehallgatást. Még a Regisztrációra is végtelen ciklusban lehet kattintgatni, akkor is ugyanaz a képernyő jön vissza.
2020. márc. 2. 18:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egy bug az oldalon amit valószínűleg javítani fognak, nem akarnak megakadályozni semmit, ne gyártsd összeesküvés elméleteket itt.
2020. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!