Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyar könnyűzenében kit...

A magyar könnyűzenében kit tartotok a legjobb szövegírónak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Bár most biztos meg leszek kövezve, meg le leszek pontozva, de szerintem általánosságban Lukács Laci(Tankcsapda), Kowalsky (Kowalsky meg a Vega), Alvin(Alvin és a Mókusok) . Bár nekik is vannak gyengébb szövegeig, de nekem az ő megfogalmazásuk tetszik legjobban
2020. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TR75 ***** válasza:

Ez persze szubjektív, nálam talán

Likó Marcell

beckzoli

Bencsik-Kovács Zoltán

És nyilván sokan nem értenek egyet velem, de én Lovasi Andrást is nagyon jónak tartom.

Meg hát Adamis Anna, Dusán és stb...

2020. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, Lovasit el is felejtettem, pedig szöveg írás téren ő már versi komolysággal írja meg. De biztos van több is aki így nem jut eszembe
2020. jan. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kiss Tibor

Lovasi András

Zorán

Adamis Anna

2020. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bródy János
2020. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Slamó
2020. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy létezik olyan, hogy a legjobb. A felsoroltakon túl, pl. vannak akik nem olyan sok daltszöveget írtak (vagy nem olyan sok húdenagyot), de azokból nehány annyira tetszik, hogy mindenkor és bármikor tetszik. És persze vannak olyanok akik általában jól írnak, de nem szoktam különbséget tenni, mert elsősorban a dal számít, és tőlük pl. van olyan ami nagyon tetszik, vagy amikor hallottam nagyon tetszett: Horváth Attila, Novák Péter, Dévényi Ádám, Müller Péter Sziámi, Pusztai Zoltán, Czutor Zoltán (1db szám Zoli, ne örülj), Nagy Feró, Varga Livius, Bartók Eszter, Szabó Leslie, Hajós András, Bódi László, Földes László, Szekeres András, Kovács Ákos (lovasias vagyok), Leskovics Gábor, Bereményi Géza, Bérczesi Róbert, Frenk, Katona Főnök László, és az Omegának még sokan írtak nagyon jó szövegeket Adamis Annán kívül is, meg még biztos sokan lennének.
2020. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Számomra Laár és Bornai előkelő helyen vannak (nem tudom, a többiek irtak-e a Kft-ben), és Kiss Tibit említeném még én is.
2020. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, ja, ők is tényleg!
2020. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Byealex
2020. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!