Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a "zúzós" szám, ami...

Melyik az a "zúzós" szám, ami benne volt már több filmben is és egy férfi csak annyit mond benne, hogy "Run! "?

Figyelt kérdés
Az egyik ilyen film szerintem egy zombis volt, és mikor ez elhangzott, akkor kezdtek el tényleg futni. Arra sajnos nem emlékszem, hogy a szám többi része inkább metálos vagy technos, és több szövegre se.

2020. jan. 5. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Awolnation - run? Mémekben használták még sokat:

[link]

2020. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem Awolnation. (Tudtommal abban mindig nő énekel, és az a szám nem is zúzós, inkább lassú)
2020. jan. 6. 07:32
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


:I

2020. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áhá! Köszi, megvan, ezek szerint egy remixet kerestem. :D Azokkal mindig meggyűlik a bajom.. Már csak az a kérdés, melyik filmben lehetett. Az annyira jól jön ki, mikor mondja a szereplő, hogy "run!", jön ez a zene, és megindul az egész banda, utánuk meg asszem zombik..
2020. jan. 7. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
De igazából az első jót linkelt be:D
2020. jan. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja ja, csak olyan gépről néztem, amin le van tiltva a youtube, telón meg rákerestem arra, amit írt és az egész máshogy hangzott. :D Jártam már így, hogy azt hittem, rossz nyomon vagyok, mert csak a remixet ismertem..
2020. jan. 8. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!