Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért törli a YouTube a...

Miért törli a YouTube a commentemet ha beleírom Shawn Mendes nevét?

Figyelt kérdés
Van valami botránya vagy mi?

2020. jan. 6. 19:46
 1/7 A kérdező kommentje:

*Komment

Bocsi, már megszoktam, hogy angolul írok! 😂

2020. jan. 6. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hova írod, milyen körítéssel. Valószínűleg vagy trágár /sértő kifejezést használta, vagy valami miatt egy adminnak szemet szúrt. Olyan nincs hogy egy személy neve ki legyen tiltva a Youtuberol
2020. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert spam.
2020. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy olyasmit akartam volna írni, hogy all the dislikes are from... A többit tudjátok. De nem akartam spammelni vagy valami. És ha más nevét írtam ki, mondjuk Taylor nevét akkor engedte és nem értettem. De már megoldottam máshogy.
2020. jan. 7. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Na látod pont ezért. Mert értelmetlen a kommented. Másnak lehet más véleménye. Én is dislikeot nyomnák rá, csak én meg sem nyitom mert azzal közvetve pénzt termelek neki, azt meg nem akarok. De ha elém kerülne, én is dislike-olnám, mert az nem zene. Az hogy neked nem tetszik más véleménye az még nem jogosít fel arra hogy gyűlölködő tartalmakat irkálj a komment szekcióba. A YouTube nagyon okosan fejleszti a mesterséges intelligencián alapuló algoritmusát, hogy az ilyet kiszűrje.
2020. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor más névvel miért engedte kiírni? 🤨

Olyan érdekes.

2020. jan. 7. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
a trágyatube nagyon idiótává vált a közelmúltban egy rakat szót cenzúráznak, tegnap olvastam, hogy azt se engedi kiírni, hogy szádat
2020. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!