Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha alapítunk egy metál bandát,...

Ha alapítunk egy metál bandát, akkor Metalcore, Deathcore, vagy Black metal műfajú zenéket csináljunk?

Figyelt kérdés
Az énekesünk black metálos, és ilyen nagyon dúrva, régies, kemény, sötét black metalt akar, viszont az nem az én világom, és félek, hogy erre csak nagyon kevés ember lenne vevő. Nekem inkább a modernebb metál zenét jönnek be (deathcore, metalcore), dobosként ott nagyobb szerepet is kapnék. A gitárosunk és a basszusgitáros is inkább az ilyen dethcore, deathmetal, heavymetal stílusú zenéket szereti. Szerintetek mostanában melyik az a metál műfaj, amit a legtöbb ember szeret? Illetve angolul vagy magyarul kéne csinálni?

2020. jan. 8. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy olyan legyen mint a Dolly Roll? Azt nagyon szerettem. Köszönöm.
2020. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lagzi Lajcsi nótákat death metal stílusban.
2020. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Tekintve, hogy komolyabb műfajokról van szó, angolul. Mivel magyarul csak magatokat zárjátok el a nagyobb közönség elől.

Innentől pedig akármelyik műfaj jó lehet, de talán a metalcore a "legismertebb".

2020. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ne mi döntsük már el, egyem a lelked.

Amíg a legalapvetőbb kérdésekben is ilyen nehezen tudtok dűlőre jutni, addig szerintem kár belefogni bármibe is.

2020. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Elvileg egy együttes nemcsak egyfajta zenét játszhat.

Amikor metálos bandáknak nézem leírását, ritkán van egyetlen egy műfaj említve.

Metál meg alapból olyan, hogy kevés/kevesebb embert érint.

Én is kb. bujdosok a metálos(és társaival) ízlésvilágommal, mert a pop, a TÜCTÜCCCTÜC_DÜK_DÜK_TÜPTÜRÜP "jobb".

Pedig előbb egy "Ki lehet ő" Hooligans-tól, vagy egy "mach dich frei" a Finsterfrost-tól, vagy egy "Antik" a Nachtblut-tól, az a hegedűs zene, ami yt-n "world's most beautiful & powerful music" néven szerepel talán.

De gondolom Mr.Busta, meg egyéb pop-techno-nemtudom jobban kell a népnek.


Angol-magyar: ha külföld is szóba jöhet, akkor angol. De ha csak Magyarorzágban gondolkodtok, akkor miért ne lehetne magyar?

2020. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
100%
Legyen funeral doom, hogy senkinek ne legyen igaza. Vagy találjátok fel a blackcore-t.
2020. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!