Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem megy a dobolás...

Miért nem megy a dobolás igazi dobon?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve kezdtem el dobolni tanulni gumilapokon, már a kezem gyorsasága elért egy szintet, amit egész jó szerintem. Pár hete vettem meg az első dobfelszerelésemet, még csak párszor tudtam rajta játszani, viszont ahogy elkezdem ütni, valamiért megtorpanok és pár ütés után valamiért megállok, pedig nem akarok. Ez miért van? A nagy hangot kell szoknom? Kipróbáltam, hogy fülvédőben is ez van-e, de ott is. Pedig a gumilapon simán tudok single stroke roll-okat nyomni elég nagy sebességgel akár percekig is megállás nélkül, de a dobon valamiért az első pár ütésnél megállok. Ez miért lehet?

2020. jan. 9. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szoknod kell. Próbálkozz.
2020. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:
Mi lenne mondjuk ha pl nem állnál meg?
2020. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ugyan az. Ehhez is szokni kell, kissé olyan mintha elölről kezdenéd. Csak csináld, és ha nagyon nem megy egyedül akkor legalább 1-2 órára menj el egy tanárhoz. Nézz videókat meg olvassgass utána a témában
2020. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!