Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nálatok volt vagy van-e a...

Nálatok volt vagy van-e a településeteken diszkó és nem zavarja-e az éjszakai nyugodt pihenést?

Figyelt kérdés
Én a 90-es években egy kistelepülésen laktam, és éppen a szomszéd telken alakította ki egy vállalkozó a diszkóját. Tulajdonképpen csak szombat este tartottak benne diszkót, és emiatt szombat esténként nem tudtunk aludni, hiszen minden áthallatszott a falakon, főleg a basszus. Az X-edik alkalomkor már elvesztetük a türelmünket, és felhívtam telefonon a rendőrséget, csöndháborításra hivatkozva. Azt közölték, tudnak a dologról, ámde nem történt semmi. Továbbra is folytatódott a szombat esténkénti diszkó, mindig egészen hajnalig. Füldugókat szereztünk be, így próbáltunk aludni, kevés sikerrel. Így ment ez kb 2 évig. Kálváriánknak az vetett véget, hogy végül elköltöztünk. Azóta a diszkó is bezárta kapuit.

2020. jan. 10. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Az este ugató kutyák és tüzelő macskák hangja sokkal jobban zavar. Még a reggel 8kor érkező family froszt, tollat vegyenek, gázfutár még egyéb hangosbemondós autókat is RPG-vel kínálnám
2020. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltak próbálkozások. Tömve voltak mindig, de végül mindnek vége lett, vagy a szomszédok, vagy a soron lakók miatt. Egy idő után fizető vendég már nem is nagyon mert az ilyen helyek közelébe menni. 20-25 ezer fős település, talán csak 2-3 kocsma van egész éjjel nyitva, ezen kívül még egy dohánybolt sem, nemhogy diszkó.
2020. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van diszkó, de szerencsére elég távol, hogy ne halljuk. Pedig tisztán halljuk, ha a mellette lévő vasútállomásnál dudál a vonat. De a diszkót nem, meg az ott lévő alakokat sem, így nem is zavarm
2020. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!