Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt az AKPH-val (Akkezd...

Mi történt az AKPH-val (Akkezdet Phiai)?

Figyelt kérdés

Valaki tud "belsős" infókat? Olvastam, hogy feloszlottak, de nekem annyira nem kerek a dolog. Évek óta volt rá több utalás és jelzés, hogy készül valami, aztán jött a trAnzKaPHka Újonctól, volt valami aktivitás megint, volt arról is szól, hogy lesz újra Akkezdet bakelit, majd hirtelen jött ez a bejelentés. Szinte csak Said kommunikál, a facebook oldalon már Újonc nem is szerepel a csapattagok között.


Egy indexes cikkben, ami nem is róluk szól, csak van pár mondat ott a feloszlásról, azt írják, hogy már nem is nagyon tartják a kapcsolatot, mert nagyon más közegekben mozognak stb.


Tényleg ennyiről lenne szó, vagy történt valami? Nekem ez olyan fura. Ha más a közeg, meg Petit nem érdekli már a rap, miért ad ki egy solo albumot Said nélkül? Vagy Said ne tudott volna azonosulni ezzel a stílussal? Nekem kívülről egyébként nem úgy tűnik.


Nem akarok konteózni, csak szeretném világosabban tudni, hogy mi történt és sehol nincs lekommunikálva.


2020. jan. 14. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi, eljárt felettük az idő, Újonc tovább lépett.
2020. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem az egész abból ered hogy Závada Peti egy komoly közegből jött, és oda is ért vissza, ez pedig csak egy tombolás volt a 20as éveiben, míg Süveg Márknak feltehetően nincs ilyen “back up plan”-je, neki csak a zene és a hozzá köthető tevékenységek vannak, ezért szerintem biztosan lehetett egy konfliktus a srácok között arról hogy legyen új album, ne legyen, mennyit haknizzanak.


Ami nekem nem tetszik hogy Saiid szinte kisajátította az Akph facebook oldalát, és a saját dolgai promotálásával van tele, és a közös logót is vitte tovább.

2020. febr. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy voltak pasis ügyeik és egymást csalták meg más pasikkal, én ilyesmit hallottam egy ismerősömtől, aki személyesen ismeri őket. Igen, ők valójában melegek.
2023. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!