Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok jó k-pop számokat?

Ajánlanátok jó k-pop számokat?

Figyelt kérdés

Nem igazán ismerem még a műfajt, csak gondoltam miért ne próbálnám ki.:D

Zenei izlésem: főleg rockot hallgatok, de sokminden mást is szeretek. Utálom a rapet. Szeretem a japán zenéket.

(Tudom hogy a k-pop koreai, de főleg a japán zenék szeretete miatt gondoltam, hogy esetleg a koreai is tetszhet.)

Ez alapján tudtok ajánlani olyan k-pop számokat amik esetleg tetszhetnek nekem?:D



2020. jan. 16. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha szereted a japán zenéket, akkor a Dreamcatchert tudnám neked ajánlani, olyan "japános" hangzásuk van.

[link]

[link]


Hogyha meg rock, akkor koreai rock és pop-rock bandák. Sajnos dél-koreában a zenekarok nagyon népszerűtlenek a táncos idolcsapatokhoz képest, de azért akad pár gyöngyszem, pl. FTISLAND (ők a legrégebbi olyan zenekar, akik a táncos kpop csapatokhoz hasonló gyakornoki rendszerben debütáltak, jelenleg a sorsuk kétséges, de őket illik ismerni szerintem) CNBLUE, Day6, N.Flying (bár ez neked lehet, hogy nem tetszene, a rap miatt), The Rose, IZ, ONEWE, Bursters (na ők nagyon metálosak), IMGL (őket pár napja tök véletlenül találtam, sajnos csak pár számuk van fenn, és nincs sok információ róluk a neten).


A továbbiakban linkelek még néhány koreai számot, ami nekem tetszik, és nincs benne túl sok rap. Igazából kicsit nehéz dolgom van, mert a kpop számokban általában van rap. :D


[link]

[link]

[link]


Ha eszembe jut még valami, majd jelentkezem, jó zenehallgatást! 😊

2020. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uuu, nagyon köszi. Megyek is hallgatni.:D
2020. jan. 16. 20:14
 3/7 A kérdező kommentje:
OMG nagyon bele trafáltál... a felsorolt bandák közül mindegyik számait imádtam.:D Úgy tűnik, lesz még egy olyan dolog az életemben, amit én imádok, de a körülöttem lévőket idegesíti.😂(Eddig volt: anime,rock,japán zenék,na meg a rockeres öltözködésem:D)
2020. jan. 16. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen a rocker felszerelésed? Bakancs? Oldallánc? Szoktál koncertre járni? Hosszú hajad van? Fiú, vagy lány vagy? Mondj 3 kedvenc bandát.
2020. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Bandák amiket hallgatok...főleg nirvana,nickelback,sum41,tankcsapda,stb.

Az öltözködésem még annyira nem rockeres, de az iskolaorvost már így is sikerült kiakasztanom.:D Acélbetétes bakancsot hordok, bandás pólókat, meg szegecses csuklószorítót. Láncokat is szeretnék, de mivel a csuklószorító már nagyon kiakasztotta a családom, egy ideig úgy gondoltam, jobb hanyagolni az ilyenek vásárlását. Hosszú a hajam. Koncertekre nem olyan sűrűn járok, de hát nem is nagyon van kikkel.:D

2020. jan. 17. 05:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló bandákra számítottam. Nekem kicsit keményebb ízlésem van. Minden ami thrash/death/black. Lehet idővel te is húzódsz majd a keményebb bandák felé.

19/F metalhead

2020. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még egy banda:

Royal Pirates

[link]

[link]


#1 voltam

2020. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!