Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szakításról/válásról szóló...

Szakításról/válásról szóló számokat keresek minden műfajban. Tudnátok írni néhányat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a fentebb említett témá(k)hoz keresek általatok kiemelkedőnek tartott alkotásokat.

Minden jöhet,a hard és alternative rock részével már megvagyok.

Tényleg nyitott vagyok a műfajokra,azonban a progressive rock előnyben részesül.

Előre köszönöm mindenkinek.



2020. jan. 21. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvintól a Bizalom, az olyan punk-rock. Kiscsillagtól a Sirály, az alternatív rock, de biztos nem jutott eszetekbe. Szégyellem, de nekem viszont eszembe jutott a By By Szása. Erről meg a Viszlát Iván, az megint punkosabb. Biztos, hogy a Fordulj fel nem maradt ki? Ja, és a Pá, kis aranyom, pá, azt nem tudom milyen stílus. Ciao Marina, annak is van azt hiszem punk feldolgozása. Mielőtt végleg elmegyek. Erről meg eszembe jutott a Máté Péter Elmegyek, az is kicsit szakítós, mi ballagáson énekeltük. Nem magyar nyelvűekből nekem a Die my darling jut csak eszembe, és talán az Everyting about you, meg az I hate love songs, ez utóbbi a metál műfajból.
2020. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem rock, csak azért linkelem, mert azt írtad, hogy minden műfaj jöhet!

Amúgy én is leginkább a rockot szeretem, de ennél a témánál sokkal inkább ezt a sokak szerint giccses műfajt:


Válás: [link]


Ez ugyanaz mint az első, csak élőben és itt be lehet kapcsolni magyar feliratot, ha valakinek kéne:


[link]


Szakítás:


[link]


[link]

2020. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt van még egy félig-meddig szakítós, de inkább "ne menj el", "gyere vissza hozzám" dal, ugyanannak az énekesnek az előadásában akitől a másik három számot is linkeltem, de ez már tényleg elég giccses, viszont szerintem viszonylag őszíntén van előadva és a hangja nagyon jó...

Ehhez is van magyar szöveg:


[link]


De már nem spammelem tovább.


Majd később lehet, hogy linkelek még mástól is, más műfajban, a témában...

2020. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hello!

Nekem így hirtelen az Amour jutott eszembe, a Rammsteintól, tulajdonképpen amiről szól az pont az, amit én éreztem egy szakítás után.

2020. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2020. jan. 22. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:

U2-with or without you

Nekem ez nagy kedvencem :)

2020. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2021. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!