Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megfelelő méretű hordozótáska...

Megfelelő méretű hordozótáska egy Roland FP 10,88 billentyűs elektronikus zongorához?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom,hogy a megfelelő kategóriában van de van köze a zenéhez egy pici szinten.

Na mind 1 a lényeg,hogy egyszerűen nem találok egy normális táskát a Roland FP 10 elektromos zongorámhoz.

A szállítást mondjuk buszra értem vagy autóra. És pont azon gondolkodom,hogy van-e egyáltalán megfizethető árban és nem olyan árban ami a fele ára amennyibe került maga a zongora.

Én már végig néztem pár oldalt de sehol nem találok normálisat.Nem kell amúgy kifejezetten Roland FP 10-re de menjen bele lehetőleg.

Köszönöm mindenkinek is előre aki segíteni tud ezzel kapcsolatban.

(vagy ha már csak egy oldalt linkeltek ami külön ezzel foglalkozik csak valszeg nem találtam rá akkor az is elég és én keresgélek magamnak táskát hozzá.)


2020. jan. 22. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
2020. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!