Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti is voltatok már úgy hogy...

Ti is voltatok már úgy hogy csak azért néztetek meg sokszor egy videoklipet mert tetszett nektek az egyik benne szereplő lány vagy fiú És nem azért mert tetszett a zene?

Figyelt kérdés
Én egy hét alatt már 800-szor rákattintottam ugyanarra a videoklipre és mind a 800 alkalommal végig is néztem elejétől a végéig.Nem azért mert tetszik a zene,hanem mert van a klipben egy nagyon szép lány aki egyébként végig balettozik a klipben.És a klip végén közelről mutatják a szép arcát és a szemeit.Bárcsak tudnám hogy hívják és írhatnék neki facebookon hogy szeretnék vele találkozni.De ez csak álom marad.😔
2020. jan. 23. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen páldául ez: [link]

Csak a lányok miatt néztem meg :D a zene nen érdekelt.

2020. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj a videoklipben nem írják ki a táncosok nevét,csak az előadóét és azt hogy ki írta a dalszöveget.Soha nem tudom meg ki az a lány😔
2020. jan. 23. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Most kiváncsivá tettél. Melyik az a videoklip? :D
2020. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leírásban nincs ott a neve? Esetleg rákereshetnél milyen cég csinálta a klippet, az oldalukon talán írják ki az.
2020. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!