Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi albumról? Kedvelitek ezt a műfajt?


#zene #album #műfaj #noise music
2020. jan. 30. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nincs sem dallama, sem üteme. Szerintem ez nem zene. Abban viszont biztos vagyok, hogy néhány ember számára kellemes lehet a hallgatása, számomra nem.


Nyomokban hasonló hangzásban Tarmvred és Autoclav1.1 pár műve, nézz utána ha gondolod.


https://www.youtube.com/watch?v=pR_tKmyWbRU

2020. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek mi.
2020. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te szereted, miért? Kíváncsi vagyok, mi ragadja meg a rajongóit, ugyan én is szeretem a mindenféle zajokat, de inkább csak úgy, ha van még más is benne, úgymond egy kis zörejjel meg lehet fűszerezni az alapból is (lehet hogy) jó zenét. Viszont ez nekem túl tömény, szóval el tudnád mondani, hogy mi olyan nagyszerű benne? (félreértés ne essék, nem azért kérdezem mert nem tetszik, hanem mert tényleg érdekel, mitől lesz jó egy noise zene.
2020. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Én sem szeretem, engem is a kíváncsiság mozgat. :)


Mondjuk egy film alatt el tudnám képzelni, mint "zenei" aláfestést.

2020. jan. 30. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!